Деякі люди можуть тренуватися годинами, але при цьому не потіти зовсім, тоді як інші заливаються потім уже за кілька хвилин активності.

Піт може бути показником успішного тренування, але, як виявляється, це має більше спільного з вашою фізіологією, ніж з докладаними зусиллями. Про це повідомляє Insider.

Жовті плями від поту, скріншот
Жовті плями від поту, скріншот

Пітливість є важливою частиною тренування і виникає, коли система охолодження організму вмикається, щоб запобігти перегріванню та регулювати його температуру.

Хоча деякі люди можуть скаржитися на те, що вони пітніють так багато під час тренування, це дуже корисно для вашого здоров'я, оскільки воно очищає ваш організм від надмірних важких металів (які можуть завдати шкоди вашому мозку та печінці) та бактеріям (які можуть викликати інфекції) ).

Популярні новини зараз
Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Проте є інші чинники, що впливають кількість поту. Нижче наведено п'ять найбільш поширених причин, чому ви можете сильно потіти під час тренування.

Ваш одяг занадто обтягує вас. На сьогоднішній день є безліч функціонального спортивного одягу. Але якщо ваш одяг підвищує вашу внутрішню температуру, ви, ймовірно, потітимете більше.

Ви повинні розглянути можливість носити дихаючі матеріали у спортзалі.

Ви щойно "важко" поїли. Звичайно, що ви хочете підготувати свій організм до інтенсивного тренування здоровим харчуванням перед цим. Але якщо ви все ще перетравлюєте їжу, коли настав час йти в спортзал, ви, можливо, потітимете більше, ніж зазвичай.

Хоча рекомендується споживати збалансований прийом їжі принаймні за дві години до тренування, дослідження показують, що споживання меншої та простішої їжі за 45-60 хвилин до тренування не впливає на вашу продуктивність.

Спорт, схуднення, Аліна Мурадімова, фото: Знай. ua
Спорт, схуднення, Аліна Мурадімова, фото: Знай. ua

Ваша фізіологія схильна до пітливості. Деякі біологічні фактори також відповідають за збільшену пітливість. Все, починаючи з маси тіла, відсотка м'язів може проводити кількість поту.

Хоча часто кажуть, що чоловіки пітніють більше, ніж жінки, останні дослідження показують, що розмір тіла фактично є більшим показником ніж те, якої статі спортсмен.

У вас гіпергідроз. Зрештою, ще одна можлива причина надмірного потовиділення – гіпергідроз, медичне захворювання, що стосується приблизно 5% населення. Гіпергідроз спричиняє надмірну активність потових залоз і виділення більшої кількості поту, ніж необхідно для регулювання температури тіла.

На жаль, немає лікування для цього захворювання, але якщо ви вважаєте, що у вас є гіпергідроз, вам слід проконсультуватися з лікарем, щоб обговорити способи управління симптомами.

Нагадаємо, подружжя врятувало шлюб після 19 років життя лише одним рішенням: що сталося

Як повідомляв "Знай.uа", не найкраща ідея: чому слід "змити красу" під час тренувань

Знай.uа писав, найважча людина у світі різко за 3 роки схудла на 50%, а потім захворіла на коронавірус: що зараз з хлопцем