Щоб бути у вересні задоволеним городником і вихвалятися своїм багатим урожаєм, необхідно всі рослини вчасно підгодовувати, як овочі, так і ягоди. Це потрібно, щоб зелень набралася сили та корисних речовин.

Фахівець та автор каналу "Поради біолога" на YouTube склав список з 15 дієвих підживлень.

Не переживайте, до складу цих підживлень входять натуральні інгредієнти, більшість з яких знайдеться у кожної господині вдома.

Підживлення моркви, скріншот: YouTube
Підживлення моркви, скріншот: YouTube

Наприклад, підживлення на основі сметани. Столову ложку 15% сметани залити двома літрами води, збити блендером. Потім додати ще літр води. Разом вийшло три літри розчину.

Популярні новини зараз
Банкомат з'їв картку: українцям підказали, як швидко відновити доступ до грошей Контроль за ухилянтами стане жорсткішим: як знайдуть порушників обліку Одним по 500 грн, а іншим – 1500 грн: пенсії можуть помітно змінитись Зміни для абонентів: з 1 січня лунатиме новий сигнал
Показати ще

Для поливу склянку розчину розвести 5 літрами води, і можна поливати всі рослини на городі.

Сметана, фото: Pixabay
Сметана, фото: Pixabay

Щоби врожай був багатим, потрібно землю пролити розчином цукру. Для приготування 2 ложки цукру, ложку запашного перцю та ложку кісткового борошна залити 2 літрами води, добре перемішати. Наполягти 6 годин. Потім склянку маточного розчину розвести в 10 літрах води і можна поливати всі рослини на городі.

Цукор, фото: wikipedia
Цукор, фото: wikipedia

Ще один рецепт – ложку соди розвести у 10 літрах води. Потім ложку розчину на банку води – і земля як нова. Ті хто вже користувався таким підживленням, стверджують, що це краще за будь-який гній.

Можна також змішати ложку цукру та ложку кісткового борошна у літрі води. Полити на городі один раз на початку сезону. Грунт стане багатим на корисні речовини.

як приготувати молочну підживку, фото: sovkusom
як приготувати молочну підживку, фото: sovkusom

Чайну ложку запашного перцю та очищення від однієї картоплини залити двома літрами води та настояти 6 годин. Потім збити блендером, процідити, розвести трьома літрами води та полити рослини на початку сезону.

Як відомо, рослини люблять цукор. Для підживлення три ложки цукру, чайну ложку куміну (зіри) та 10 штук лаврового листа залити двома літрами води. Потім збити блендером, настояти 2:00, процідити через сито і додати літр води. У результаті виходить 3 літри маткового розчину. Щоб поливати город, склянку такого розчину розбавити 5 літрами води та використовувати як підживлення для будь-яких овочів та ягід.

Нагадаємо, весело не тільки господареві, а й рослинам: що можна "удобрювати" пивним підживленням.

Раніше повідомлялося, не сідайте ці овочі поряд з кабачками, а то без драників залишитеся: все, що потрібно знати про "зелененьких".

Також, збільшуємо врожай картоплі втричі: схема, про яку навіть ваша бабуся мовчала.