Починаючи з 1 січня 2023 року, термін дії надтонких пластикових пакетів для пакування товарів у супермаркетах України минув.

Наразі дозволено використовувати лише біорозкладні альтернативи, які доступні за ціною від 1,50 гривень у всіх українських супермаркетах.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Як уникнути оплати за пакети та заощадити? Використовуйте шопери, сітчасті мішечки та багаторазові сумки для покупок у супермаркетах. Широкий вибір таких виробів пропонується як у онлайн-магазинах, так і у звичайних супермаркетах. Ці мішечки зручно поміщаються в кишені та не займають багато місця. Крім того, вони є "вічними", оскільки, зі зрозумілих причин, можуть використовуватися повторно і їх можна прати.

Візьміть із собою багаторазовий контейнер або ланч-бокс, щоб покласти придбані продукти у кулінарному чи кондитерському відділі.

Популярні новини зараз
ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника
Показати ще

Крім цього, ви завжди можете використовувати паперові пакети замість пластикових, які широко поширені, зокрема, в пекарнях. Хоча вони не можуть похвалитися своєю багаторазовістю.

Супермаркет. Фото: скрін youtub
Супермаркет. Фото: скрін youtub

Відмовляйтеся від пластикових пакетів для овочів та фруктів. Натомість зважуйте продукти, а наклейку з вагою клейте безпосередньо на руку, сам продукт або багаторазовий мішечок.

Нехай ваші покупки стануть приємнішими та екологічнішими для навколишнього середовища!

Нагадаємо, "Нафтогаз" запропонував "ноу-хау" для українців: спростить життя кожному споживачеві

Як повідомляв "Знай.uа", як ефективно заощадити на електриці в літню спеку: квитанції "схуднуть" вже через тиждень

Знай.ua писав, коли ДТЕК закликає економити: лайфхаки, які допоможуть охолодити ваше житло