Американські дослідники зайнялися вивченням корисних властивостей овочів.

Серед усіх вони виділили солодкий перець і визначили за його складом та властивостями, що він здатний знімати запалення у нейронах головного мозку. Але за однієї умови.

Виявилося, що речовини їхнього солодкого перцю проникають у кров і здатні захищати мозок від вікових змін, які можуть виливатися в старече недоумство, хворобу Альцгеймера, розсіяний склероз і не тільки. Однак це стосується лише перцю із зеленим забарвленням.

Вчені провели експеримент на мишах, поділивши їх на контрольні групи. Гризуни, які щодня вживали порцію зеленого перцю, практично на 100% були захищені від нейронних запалень у мозку та вікових порушень у його роботі.

Популярні новини зараз
У вашій скарбничці могли завалятися тисячі гривень: на які монети полюють колекціонери Романенко застеріг владу від наближення поразки: "Закінчити, як УНР у 1919 році" Путіну вже не потрібні українські території, все стало важче: "Його збуджує..." Безкоштовні дрова для населення: хто зможе отримати в 2023 році
Показати ще

Солодкий перець збагачений антиоксидантом лютеоліном. Його ключова властивість - він здатний блокувати певні біохімічні сигнали, які запускають процес запалення в мозку.

Вчені запевняють, що вживання солодкого перцю сприяє виробленню стійкого захисту нервових клітин мозку від ушкодження, що є профілактикою серйозних і навіть невиліковних неврологічних захворювань.

перець, фото Pxhere
перець, фото Pxhere

Крім унікальних властивостей, солодкий перець також має набір корисних речовин у своєму складі. Крім цього, вчені довели, що регулярне вживання в їжу солодкого перцю здатне впливати на нормалізацію роботи серцево-судинної системи, відновлення серцевого ритму, захист від ракових пухлин, заспокійливий ефект, зміцнення нервової системи та нормалізацію артеріального тиску.

Нагадаємо, що вибираємо овочі та фрукти без нітратів: не беріть яскраву моркву, ідеальні яблука та м'які огірки.

Раніше ми повідомляли, як використовувати чорний чай у догляді волосся: ефект салонних процедур, але за копійки.