Важливим фактором, що впливає на якість м'яса, є те, як і чим саме годували тварину чи птицю, м'ясо яких ви купили.

За даними лікаря біологічних наук Леоніда Воробця, найбільша кількість токсинів міститься у м'ясі, отриманому внаслідок годування тварин штучними речовинами.

Ціни на м'ясо, фото: Знай.ua
Ціни на м'ясо, фото: Знай.ua

Ці речовини погано розкладаються в організмі тварин і потрапляють у організм людини через споживання м'яса, де поступово накопичуються. Тому важливо вибирати продукцію від надійних виробників, які дотримуються високих стандартів якості.

Експерт зазначає, що найбільша кількість токсинів накопичується у потрухах та жирі. Вони містяться в нирках, легенях, печінці та жировій тканині тварини. Тому для забезпечення безпеки рекомендується уникати споживання цих частин м'яса.

Популярні новини зараз
В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Леонід Воробей також вказує, що холестерин є присутнім у всіх клітинах тварини, оскільки він є природною складовою клітинної мембрани. Тому навіть якщо м'ясо не містить жиру, в ньому все одно знаходиться кілька холестерину.

Ціни на м'ясо, скріншот: YouTube
Ціни на м'ясо, скріншот: YouTube

Однак найвищий вміст холестерину спостерігається у жировій тканині. Зокрема, у курей жир найбільше накопичується в задній частині тушки, а також в області шиї. Ідеально було б зовсім видалити жир перед приготуванням.

Хоча все ж таки експерт зазначає, що холестерин не повинен викликати страх, оскільки він є важливою речовиною для організму людини. Наприклад, холестерин входить до складу вітаміну D, який потрібний для здоров'я.

Нагадаємо, ефективніше, ніж нікотиновий пластир: експерти назвали продукт, який допомагає кинути палити

Як повідомляв "Знай.ua", солодощі шкідливі - міф: мармелад зможе покращити не тільки ваш настрій, а й здоров'я

Знай.uа писав, як охолодити тіло і житло влітку без кондиціонера: ці способи врятують у спеку