Правильне зберігання часнику має вирішальне значення для того, щоб часник повністю реалізував свій смаковий потенціал, а також захисні властивості.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк організувати правильне зберігання часнику
Як тільки ви почнете відокремлювати та подрібнювати зубчики, його термін придатності зменшиться до кількох тижнів. А якщо ви нарізали часник, використовуйте його протягом наступних 24 годин.
Для тривалого зберігання часнику, знайдіть для нього місце в коморі, де температура якомога ближче до 18°C. Не варто зберігати часник поруч із варильною панеллю або іншим тепловипромінюючим приладом. Тут ваш часник зіпсується набагато раніше, ніж має.
Зберігайте часник у ящику, що добре провітрюється, адже темрява і відсутність світла зупиняють його проростання і продовжують термін його придатності. Важливо зберігати його в сухому стані, щоб запобігти росту плісняви та грибка, через які зубчики швидко почорніють і згіркнуть.
Не тримайте часник у повністю закритому середовищі – він утримує тепло та вологу всередині, тому часник може стати сирим. Уникайте запечатаних пакетів із застібкою-блискавкою. Для цього краще використати звичайну скляну банку.
Крім того, часник можна подрібнити та зберігати в оливковій олії. Цей трюк працює, тому що він зберігає вологість часнику і, отже, його смак. Також можна заморозити часник у різних формах. Для цього очистіть його повністю, видаліть усі зелені паростки, а потім подрібніть.
Нагадаємо, що врожай полуниці збере всі "лайки": перетворюємо ягоди на великі та солодкі за допомогою кислого молока.
Раніше ми повідомляли, що спробуйте їсти не тільки м'якоть авокадо, але й кісточку і ви точно здивуєтеся: як їсти.