Щоб на вашому городі або дачній ділянці картопля порадувала багатим урожаєм, потрібно звернути увагу не тільки на час посадки, але також на те, що росте поряд. А ще ми маємо дуже цінну інформацію про те, коли потрібно вносити підживлення.

Про це стало відомо завдяки пораді одного з українських блогерів-дачників, яка часто публікує свої ролики у соціальних мережах.

Підготовка картоплі до посадки, Фото з сайту Містер Садівник
Підготовка картоплі до посадки, Фото з сайту Містер Садівник

За словами фахівців, добрива слід вносити тричі за сезон, що дозволить збільшити врожай у 2-3 рази.

Перше підживлення проводять через кілька днів після появи перших сходів. Для стимуляції росту рекомендують вносити розчин, зроблений на основі курячого посліду та сечовини.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Картопля, KustRoz
Картопля, KustRoz

Друге роблять через пару тижнів після першого підживлення. Рекомендують застосовувати розчин із деревної золи, суперфосфату та сульфату калію. Це сприятиме гарному зростанню бульб та підвищенню імунітету рослин.

Картопля, KustRoz
Картопля, KustRoz

А ось уже третю підгодівлю, і навіть можна назвати її "фінальною", проводять за три тижні до збирання врожаю. Для цього використовують розчин із гною та суперфосфату. Таке добриво впливає на розміри та смакові якості картоплі.

Нагадаємо, чистий посуд, здорові рослини та смачні напої: не викидайте яблучні шкірки, спробуйте ці лайфхаки.

Раніше повідомлялося, як правильно вибирати полуницю на ринку та в магазинах: вбережете себе та своє здоров'я.

Також, з грядки відразу на кухню: унікальні способи підживлення помідорів, плоди будуть наче на картинці.