Травень місяць є для городників активним періодом для пікірування розсади. В травні вже зазвичай не буває заморозків, які можуть зіпсувати вашу розсаду.

Перець, фото з pxhere
Перець, фото з pxhere

Перець досить популярний овоч на городах, але він вважається досить примхливою рослиною. Після висадки розсади перцю у відкритий грунт багато хто стикається з поширеною проблемою – рослини добре виросли, але не цвітуть.

Слід зазначити, що різні добрива діють на розсаду перцю по-різному. Мінеральні підживлення здатні підвищити швидкість росту перцю, а органічні добрива добре впливають безпосередньо на самі плоди та їх якість.

перець, фото Pxhere
перець, фото Pxhere

Популярні новини зараз
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту Оплата комунальних послуг: що обов'язково потрібно перевіряти, щоб не втратити гроші Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Показати ще

Завдяки органіці можна значно збільшити кількість врожаю.

Для цього використовують підживлення, до складу якого входить коров'як або пташиний послід.

Болгарський перець, скріншот: YouTube
Болгарський перець, скріншот: YouTube

У такому випадку слід припинити внесення підгодівлі на основі азоту. Краще буде скористатися розчином суперфосфату та сечовини.

Як підживити перець сечовиною?

Необхідно підготувати такі компоненти:

- 2 ч. л. сечовини;

- 2 ч. л. суперфосфату;

- 10 л води.

Усі інгредієнти ретельно змішуємо. Цим розчином необхідно поливати перці для стимуляції запліднення.

Нагадаємо, що зелена цибуля дасть величезний урожай , якщо ви не забудете про інгредієнт з аптечки: забудьте про пожовтіння.

Раніше ми повідомляли, як і коли сіяти город: ідеальний час для моркви, картоплі, кукурудзи та інших культур. У разі ранньої весни капусту, як і цибулю, потрібно сіяти на четвертому тижні Великого посту або пізніше.

Також стало відомо, що перець порадує багатим урожаєм: як правильно доглядати розсаду примхливого овоча