Ці поради допоможуть городникам виростити гарний урожай часнику. Весь секрет полягає у звичайній деревній золі.

Як відомо, до середини червня у часнику повинні формуватися головки. Для того, щоб головки були великими і здоровими, необхідно внесення калійних та фосфорних добрив.

Варто зазначити, що тільки в золі у великій кількості містяться калій та фосфор. Відгодівлю часнику проводять розчином золи.

Для приготування розчину 100 г золи розводять у 10 л води. Можна також застосовувати витяжку із золи. Для її приготування використовують у два рази менше мінерального добрива, і розчин доводять до кипіння і остуджують.

часник, фото Pxhere
часник, фото Pxhere

Популярні новини зараз
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Підгодівлі проводяться кожні два тижні до збору врожаю. Деревна зола є хорошим засобом від грибкових захворювань, яким схильний часник. Його обприскують розчином золи і мила для боротьби з хибною борошнистою росою.

Особливо часто зараження часнику відбувається в середині червня, коли розростаються капняки. Для того щоб зменшити ризик ураження пліснявою, грядку потрібно прополотити.

часник, фото Pxhere
часник, фото Pxhere

Нагадаємо про цвіль на розсаді: є один спосіб позбавитися грибка і підгодувати рослину.

Раніше ми повідомляли, як не дати розсаді засохнути без поливу , якщо вам потрібно поїхати на 2 тижні: секрети, які врятують ваш город.

Також ми повідомляли ідеальний метод боротьби з бур'яном, щоб він більше за вас не турбував: проблем не буде навіть через рік. Простий і природний спосіб боротьби з пирієм повзучим.