Багато молодих людей думають, що до п’ятдесяти років життя практично закінчується, але насправді все зовсім не так.

Згідно з науковими даними, після 50 років людина починає втрачати 1 відсоток своєї мускулатури щороку. Це відбувається через те, що втрачається декілька скелетних м'язів, що обертається слабкістю та зниженням якості життя.

Тонус м'язів після 50. Фото: Youtube
Тонус м'язів після 50. Фото: Youtube

І щоб люди похилого віку мали змогу не просто дожити до пенсії, а ще й почуватися чудово, експерти не припиняють пошук ефективних способів, які допоможуть уповільнити процес дегенерації м'язів.

Вони з'ясували, що основним руйнівним чинником для мускулатури є вплив шкідливих вільних радикалів. Боротися з ними допомагає вітамін С, проте для людей похилого віку дієвість цього методу ще не підтверджена остаточно.

Популярні новини зараз
Юрист розповів, які шанси посадити всіх ухилянтів за ґрати "Укрзалізниця" змінила серйозне правило – потрібно знати про це заздалегідь Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення
Показати ще

Група фахівців з Університету Східної Англії провела науковий експеримент. Вони порівняли різницю м'язової маси тих людей, які вживають вітамін С, та тих, хто їм нехтує.

Тонус м'язів після 50. Фото: Youtube
Тонус м'язів після 50. Фото: Youtube

Учасниками дослідження були люди віком від 42 до 82 років. Наприкінці експерименту вони здавали аналіз крові. Виявилося, що з найбільшою кількістю вітаміну С у раціоні чи крові мали найбільшу розрахункову масу скелетних м'язів.

Нагадаємо, ми писали, яка опція у смартфоні може зашкодити здоров'ю: краще про неї забути.

Як повідомляв "Знай.ua" як потрібно зберігати парфумерію, щоб не втратити її якість: декілька ключових правил.

Також "Знай.ua" інформував, справжній "молодильний фрукт" знайдено: можна їсти усім, особливо жінкам.