Кожен дачник бажає отримати хороший врожай, як винагороду за свої старання. То ж часто чимало садівників і городників у своїй роботі зважають на місячний календар, в основу якого покладені фази місячного циклу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяДетальніше про це розповідається у новому дописі на фейсбук-сторінці "Пенсійного кур'єра".
"Вважається, що в період зростання місяця рослини розвиваються активніше. Цей період — оптимальний для робіт з ягодами та овочами, плоди яких ростуть зверху. Йдеться про баклажани, бобові, зелень, огірки, кабачки, перець, капусту, томати, суницю, гарбузи, кукурудзу, соняшники тощо.", - йдеться у повідомленні.
Як пояснюють фахівці, повний місяць — найкраща фаза, у яку поживна цінність рослин досягає свого максимуму. Відповідно, якщо на цей період припадає збір урожаю, то плоди будуть мати високі смакові якості та добре зберігатися.
"Період спадання місяця переносить енергію рослини донизу, до коренів. Це найсприятливіший час для пересаджувань, обрізання, щеплень. Сприятливий цей період і для посіву та висаджування рослин, які дають плоди під поверхнею ґрунту. Йдеться про картоплю, моркву, редиску, буряк, цибулю, часник тощо.", - йдеться у повідомленні.
Також слід врахувати, що у період молодого місяця вважається небажаним висівання насіння, адже йому буде складно прорости. Водночас у дні місячних затемнень взагалі радять утриматися від будь-яких робіт з рослинами.
Нагадаємо, пенсіонерам видадуть доплату: у ПФУ пояснили, як отримати гроші
Як повідомляв "Знай.ua", продавці змінили цінники на курятину та яловичину: м'ясо собі дозволити зможе не кожен
Також "Знай.ua" писав, подорожчання на 5-10% щомісяця: на яку категорію продуктів ціни злетять вже скоро