Жінки все життя женуться за красою та молодістю, але втрачають їх самі, припускаючись помилок протягом багатьох років. Багато хто забуває, що шкіра на обличчі особливо чутлива, тому до неї повинен підбиратися правильний догляд.

Деякі можуть навіть не помічати, які помилки роблять день за днем, тому варто нагадати, від яких звичок варто відмовитися заради краси та вічної молодості.

Шкіра. Фото: мільйон секретів жіночої краси.
Шкіра. Фото: мільйон секретів жіночої краси.
Шкіра. Фото: мільйон секретів жіночої краси.

Торкатися обличчя

Прості торкання чи тертя справді розтягують шкіру і призводять до утворення зморшок. Більше того, найчастіше чіпають обличчя брудними руками, таким чином переносять безліч мікробів і бактерій.

Також після вмивання важливо витирати обличчя не махровим рушником, а одноразовими паперовими серветками. Завдяки цьому ризики розвитку різних запалень і появи зморшок знизяться.

Популярні новини зараз
Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Догляд за шкірою, фото freepik
Догляд за шкірою, фото freepik

Наносити тональні основи щодня

Тут не важлива ціна та якість, справа в регулярності використання. Як не крути, але тональні засоби закупорюють пори, а деякі навіть висушують обличчя – це безпосередньо веде до появи зморшок та зневоднення. Варто користуватися такими засобами з важливих випадків та полюбити себе у природному вигляді, без макіяжу.

Але є альтернативи – точково консилер, легка пудра. Якщо без тональної основи ніяк – візьміть ВВ-крем або СС-крем.

Жіночий макіяж, фото womanadvice
Жіночий макіяж, фото womanadvice

Спати обличчям у подушку

Така звичка, на подив багатьох, прискорює старіння шкіри у рази. Адже в такому положенні вона заламується, а колаген виробляється саме вночі. Тому заломи після сну можуть надовго залишитися на обличчі. Краще навчитися спати на спині, напівбоком.

Сон, фото lisa
Сон, фото lisa

Нагадаємо, врятує "вбите" волосся взимку: маска з корицею та кефіром для прискорення росту та зміцнення

Раніше ми писали про те, як ефективно очистити пральну машинку від накипу .