На території сучасного Сибіру, Росія, дослідники виявили рештки замерзлого цуценяти, яким понад 18 тисяч років. Тіло тварини перебувало у вічній мерзлоті, тому воно збереглося практично в ідеальному стані: вціліла шерсть, вії, молочні зуби і вуса.

Фото цуценяти, Naked Science
Фото цуценяти, Naked Science

Знайду вчені назвали Догором. Щеня загинуло у віці 2 місяців, але невідомо, що послужило цьому причиною. Фахівці зі Шведського центру палеогенетики провели ДНК-тести, але не змогли встановити, якою твариною цуценя є: вовком, собакою, древнім вовком або їх загадковим предком.

Фото цуценяти, Naked Science
Фото цуценяти, Naked Science

Фото цуценяти, Naked Science
Фото цуценяти, Naked Science

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

"У шведського центру найбільший в Європі банк ДНК всіх собак світу, але в цьому випадку вони не змогли ідентифікувати його з першої спроби. (...) Одна з причин, чому виникли труднощі, в тому, що це тварина саме того віку, коли відбувся поділ видів. (...) Вовк і собака розділилися як види 15-40 тисяч років тому", - пояснює Лев Дален, професор еволюційної генетики.

Фото цуценяти, Naked Science
Фото цуценяти, Naked Science

Вчені вважають, що Догор - це найдавніший пес з усіх, кого вдавалося знайти дослідникам.

Нагадаємо, раніше під Запоріжжям чорні археологи розорили скіфський курган: "Історію - на ринок", обурливі кадри.

Також Знай.uа писав, що предки намагалися нас застерегти: археологи випадково натрапили на тунель в загробний світ.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що величезна паща і довгі ноги: знайдені останки "рептилоїда" віком 95 млн років.