З роками більшість шлюбних церемоній стали дещо схожими один на одного через вплив західної культури. Але у різних народів світу є свої цікаві шлюбні обряди, які відрізняють їх одне від одного. Vsviti знайшли 10 чудернацьких весільних обрядів з різних країн, які у корені відрізняються від тих, що ви звикли бачити.

Ритуал плачу у народу Туджі, Китай

Китайці Туджі починають готуватися до весілля ще за 30 днів. Наречена проводить близько години кожного дня плачучи. Сльози, які вона проливає – це не сльози смутку чи горя, а сльози радості та любові. Через 10 днів до нареченої приєднується мати, а ще через 10 – бабуся.

Традиція поцілунків у Швеції

У Швеції під час святкування наречений під будь-яким приводом зникає з зали, а в цей час неодружені юнаки можуть цілувати наречену. Те саме стосується і нареченого, якого цілують незаміжні дівчата.

Популярні новини зараз
Україна на межі дефолту: переговори зайшли в глухий кут На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше Ці Знаки Зодіаку вже зараз отримають у житті все, що хотіли: кому дуже пощастило
Показати ще

весілля
весілля

Плювання в наречену, Масаї, Кенія

Якщо для нас плювання в людину вважається проявом ганьби, то для людей з народу Масаї це символ вдачі та багатства. У день весілля на церемонії на поголену голову нареченої її батько наносить баранячий жир та олію, а потім плює їй на голову та груди.

Kumbh Vivah, Індія

Kumbh Vivah – дуже гарний весільний ритуал в Індії, під час якого нареченим (нареченою) може бути… бананове дерево, фікус, або глечик води. Такий обряд використовують, коли людина за астрологічним прогнозом є мангліком. Такі люди несуть небезпеку у майбутнє сімейне життя. Щоб позбутися цього впливу й проводять Kumbh Vivah.

Побиття стоп нареченого у Південній Кореї.

Вважається, що це зробить нареченого витривалішим під час першої шлюбної ночі. Друзі нареченого знімають з нього черевики і перев’язують його стопи мотузкою, піднімаючи їх над землею. Після цього починають бити стопи палицею.

Перенесення нареченої на руках через поріг, країни Європи

Вважається, що цей обряд бере свій початок з епохи Середньовіччя. Багато хто вважав, що молода дружина надзвичайно вразлива до впливу злих духів через стопи ніг, тому чоловік повинен пронести її на руках через поріг свого будинку.

весілля
весілля

Вигнання духів завдяки одруженню на тварині, Індія

В деяких регіонах цієї крани люди вірять, що духи померлих можуть вселятися в живих людей. Щоб позбутися цього прокляття молоду видають заміж за тварину, частіше за козла чи собаку.

Обряд почорніння нареченої, Шотландія

Друзі молодих повинні зненацька схопити та "почорніти" наречену. Вони обливають її зіпсованим молоком, сажею, пір’ям або борошном.

Обряд викрадення нареченої, Киргизстан

Чоловік викрадає дівчину, хитрістю або силою за допомогою родичів. Вони відвозять її до родини чоловіка додому, де її тримають у кімнаті допоки жінки з цієї родини не вмовлять дівчину надіти шарф заміжньої жінки на знак прийняття своєї долі.

Грошовий танець у Польщі

Під час святкування гості-чоловіки платять гроші аби потанцювати з нареченою, а іноді теж саме роблять гості-жінки, щоб потанцювати з нареченим. Гроші кладуться у фартух, а потім наречені забирають їх до свого нового сімейного бюджету.

Нагадаємо, експерти назвали головні прикмети і забобони листопада.

Як повідомляв портал Знай.uа, дивні забобони маршрутників: красуня на передньому сидінні і іконки на лобовому склі.

Також портал Знай.uа писав про 15 найкращих новорічних забобонів, які можуть принести вам удачу в 2020 році.