На березі Червоного моря французькі археологи на чолі з французьким єгиптологом П’єром Талієм знайшли папірус, якому налічцють близько 4500 років.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це пише Politeka.
Текст, який знайшли у печері Ваді-ель-Жарден, написаний з використанням ієрогліфів, розкрив таємницю будівництва Великої піраміди Гізи. Будували її під керівництвом Мерера. Вчені привідкрили завісу в історії, як відбувалось це будівництво.
Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Вапнякові блоки переміщали раби на відстань 25 км уздовж річки Ніл. Вони зробили гігантські греблі для відведення води Нілу і направляли потоки через штучні канали до будівельного майданчика.
Гігантські блоки клали в ці канали. Так їх переміщали кораблями по воді. Доставка кожного каменю займала день і вимагало залучення великої кількості рабів. Одна команда складалася з 40 осіб.
Інспектор Мерер відповідав за доставку вапнякових блоків з Тури в піраміду Хеопса. Цю інфориацію знайшли у його записнику.
Вчені припускають, що водами Нілу для будівництва пірамід користувалися не менше 5 місяців в році.
Документ дозволяє відкинути популярну теорію про технології прибульців.
Нещодавно вченим нарешті вдалося з’ясувати, яка піраміда є найстарішою в історії. Поки невідомо хто і навіщо її створив.
Гору Гунунг Паданг виявили на початку XIX століття. Тут знаходяться залишки скельних споруд і пам’ятників. Їх називають найбільшим мегалітичним пам’ятником у всій Південно-Східній Азії.
Згідно з новими даними, під грунтом може перебувати один з найдавніших храмів на Землі.
Використовуючи метод геодезичної зйомки дослідники стверджують, що Гунунг Паданг – це не просто штучна споруда, а серія з декількох шарів, побудованих в різні доісторичні періоди. Згідно з радіовуглецевим аналізом, піраміду могли почати будувати приблизно 15-28 тисяч років тому.
Нагадаємо, у Єгипті виявили стародавні храми.
Як повідомляв раніше Знай.ua, вчені заніміли від знахідки. Що відкрила ареологам велика вода.
Також портал Знай.ua писав, що вчені розповіли, як рослини з Чорнобиля ристосуались до нових умов існуваня.