Наш світ донині продовжує підносити сюрпризи. Скільки ще в землі нашої планети таїться нерозгаданих таємниць бояться уявити навіть вчені.

Так групі археологів при масштабних розкопках у державі Бангладеш в Південній Азії на ділянці в Натешварі, вдалося відкопати споруди невідомої стародавньої цивілізації. Їх виявила команда під керівництвом професора археології Суфі Мустафизура Рахмана з Університету Джахангирнагара. Як зазначають фахівці, ця таємнича культура процвітала близько 1000 років назад. Про це повідомляє Archaeology News Network.

Бангладеш

Древнє місто, про яке раніше не було відомо, розташовувалося на території Бенгальського району. Воно славилося своїми пірамідами та іншими спорудами. За словами Суфі Мустафизура Рахмана, мова йде про буддійську цивілізацію.

"Археологічні розкопки Натешвара в Бікрампурі можуть стати центром буддійської культури в Південній Азії і стати об'єктом всесвітньої спадщини, вважає доктор Суфі. З грудня минулого року ми проводимо археологічні дослідження і виявили пірамідальні споруди й інші важливі артефакти".

Популярні новини зараз
Окупанти продовжують принижуватись перед Китаєм: тепер готові продати стратегічну територію Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять Перерахунок тарифів на опалення: скільки українцям доведеться платити взимку
Показати ще

Місце розкопок

Також вчені обстежили ділянку площею більше 5000 квадратних метрів. Особливу увагу привернула одна з високих пірамід. За твердженням доктора Суфі, це так звана ступа - буддійська архітектурно-скульптурна культова споруда, що має напівсферичні обриси.

Місце розкопок

Судячи з усього, цивілізація була дуже розвиненою. Експерти знайшли руїни храму і кімнат, в яких жили монахи. Також знайдені інші восьмикутні ступи, викладені червоною цеглою проходи і навіть каналізація.

Нагадаємо, таємнича знахідка на Червоній планеті перевернула історію. Знаменитий тайванський уфолог Скотт Уорінг знову виявив на Марсі щось, що нагадує саркофаги єгипетських фараонів.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вчені виявили стародавню статую. Спеціаліст спершу вирішив, що побачене – це лише ілюзія, яка виникла в результаті особливого заломлення світла, тіні і його положення щодо скелі.

Також "Знай.uа" писав, у Перу виявили череп незвичайної форми. Уфологи вважають, що багато років тому Землю населяли інопланетяни, які пов'язувалися з представниками свого виду.