Про це вона розповіла на своєму каналі.

«Вже з 1 січня 2024 року в Україні підвищать мінімальну зарплатню. Крім того, має зрости рівень прожиткового мінімуму. Ці приємні для більшості населення зміни для бізнесу означають підвищення податків», - повідомила Ельвіра Кириленко.

За словами авторки каналу, після двоетапного підвищення мінімальна зарплата в Україні складатиме 8 тисяч гривень. Як зазначила Ельвіра Кириленко, разом із зарплатою зміниться і рівень деяких податків, зокрема йдеться про єдиний соціальний внесок, який сплачують усі групи ФОП.

«Наприклад, єдиний соціальний внесок підвищуватимуть у два етапи разом із збільшенням мінімальної зарплати», - заявила Ельвіра Кириленко.

Популярні новини зараз
"Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це Українець поїхав на навчання за "бойовою повісткою", але не був мобілізований: яку схему придумав рядовий В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Ельвіра Кириленко розповіла, чому тарифи на комунальні послуги в Україні можуть подорожчати: «Таке підвищення не несе нічого хорошого».

Також Знай.ua повідомляв, що журналіст Едуард Глеза повідомив, що в Україні хочуть переформатувати соціальну допомогу: «Як допомогти людям, які на межі виживання».