Всі ми час від часу сваримося: з друзями, родичами, людьми в транспорті чи супермаркеті. І кожна сварка закінчується по-різному: примиренням, образою чи навіть прокльонами.

Існують такі люди, які можуть побажати нам смерті у розпал сварки і це найчастіше незнайомці. Ми ніколи не знаємо, коли це просто слова у пориві агресії, а коли те, що може нас наздогнати. То як же захиститися від такого впливу? Що робити, коли під час сварки вам у вічі побажали смерті?

Сварка сусідів, фото: скріншот з відео
Сварка сусідів, фото: скріншот з відео

Візьміть осинову паличку (її можна замінити простим сірником), застроміть у землю (можна в горщик з квіткою) і проговоріть на одному диханні:

"Що з язика підчепив(а), те посадив(а).
Що з язика взяв(ла), те землі віддав(ла).
Хай буде так."

Популярні новини зараз
Окупанти продовжують принижуватись перед Китаєм: тепер готові продати стратегічну територію Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати Перерахунок тарифів на опалення: скільки українцям доведеться платити взимку Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат
Показати ще

Як нейтралізувати погану прикмету:

Якщо вам на шляху несподівано з'явився знак, що віщує нещастя (чорна кішка, людина з порожнім відром, похоронна процесія), то зупиніться, сплюньте тричі через ліве плече і скажіть про себе 3 рази змова:

"Знак не указ, указ не знак.
Намічене збувається,
Не намічене забувається. Хай буде так!"

Після цього можете спокійно продовжувати свій шлях.

кішка, pxhere
кішка, pxhere

Нагадаємо, що кукуєте без грошей? Це можна виправити за допомогою хліба: замовляння на Місяць, що росте для багатства.

Раніше ми повідомляли, що гроші ллються рікою, а допоможе в цьому відро і вода: замовляння для багатства і пошепки на те, щоб усе складалося.