Жіноча сумочка є щоденним аксесуаром, який ми носим щодня. Багато хто жартує про те, що в жіночій сумоці є буквально все: від ключів до клею.

Сумочка завжди знаходиться поруч зі своєю володаркою, а тому повинен залучати удачу, а не відштовхувати її.

Жіноча сумочка. Фото Freepik
Жіноча сумочка. Фото Freepik

Щоб вона приносила удачу важливо пам'ятати, що деякі речі в ній носити категорично заборонено

Чого краще уникати у сумочці пише видання Pixelinform.

Популярні новини зараз
Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

ДРІБНИЦІ ВІД КОЛИШНЬОГО ПАРТНЕРА

Якщо ви розійшлися з чоловіком, то краще не зберігати предмети, якимось чином пов’язані з ним. Це приваблює в життя негідних партнерів або стає причиною самотності.

Жіноча сумочка. Фото скріншот Instagram
Жіноча сумочка. Фото скріншот Instagram

У сумці не варто носити жодних сувенірів, подарованих колишнім партнером.

ЧОГОСЬ ЗЛАМАНОГО

Не варто носити з собою поламані речі, оскільки це стає справжнісіньким магнітом для негативних подій. Тому раз на тиждень варто проводити "ревізію" у своїй сумочці, ретельно оглядаючи кожен предмет.

Сумка
Сумка

РАХУНКІВ

Якщо носити з собою документи, що говорять про те, що вам потрібно щось сплатити, це може стати причиною фінансових труднощів.

Тому такі папери потрібно видаляти з сумки відразу після оплати.

Нагадаємо, як правильно замовляти сорокоуст і чому не можна робити це за ворога: відповіді на питання, якими задаються православні.

Раніше ми повідомляли про молитву до Божої Матері за здоров'я і благо за онуків і дітей: "Накрий своїм святим покровом, захисту від хвороби".