Наразі люди самовиражаються, як хочуть, у тому числі й за допомогою тату. Малюнки на тілі стали начебто окремою культурою.

І як би не це не було красиво, важливо пам'ятати, що є символи, які краще не зображати на своєму тілі, щоб уникнути неприємностей. Особливо варто враховувати той факт, що вибір того, що буде зображено, може вплинути не тільки на вас, але й зачепити ваших близьких.

Рей Гортон усе тіло вкрив татуюваннями
Рей Гортон усе тіло вкрив татуюваннями

Татуювання у вигляді написів

Найбільш явні та незабутні татуювання – це написи. Вони залишаться з вами назавжди, і вибір слів має бути особливо обережним. Не слід наносити на тіло фрази чи слова, які можуть втратити свою актуальність або стати образливими через якийсь час. Те, що сьогодні здається вам важливим, завтра може змінитися. Напис на тілі може стати постійним нагадуванням про те, що ви вже не та людина, яка була на момент нанесення. Крім того, написи також впливають на сприйняття оточуючих, і висловлювання, яке сьогодні видається вам придатним, завтра може викликати непорозуміння чи негативне ставлення. Пам'ятайте, що те, що ви носите на собі, впливає не лише на вас, а й на ваших близьких.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Мама зрадниці Повалій "поїхала дахом" під обстрілами, доки її дочка вихваляла окупантів Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Татуювання у вигляді магічних знаків

Магічні символи, такі як пентаграма, руни та інші, мають глибокий езотеричний зміст. Їх використання вимагає серйозного розуміння та поваги. Просте нанесення на себе символу, який ви не розумієте або не поділяєте справжнє значення, може призвести до несподіваних наслідків. В езотеричній практиці кожен символ несе певну енергетику, та її носій стає її частиною. Якщо ви вибираєте магічний символ, будьте готові вивчити його значення та зміст, а також розглянути можливі наслідки для вас та ваших близьких.

Татуювання у вигляді зображень тварин

Вибір татуювання із зображенням тварини, особливо тотемного звіра, потребує глибокого розуміння. Кожна тварина має свої якості, і вибір такого символу може вплинути на ваш характер і поведінку.

Тату, фото: lucky.13.tattoo/instagram
Тату, фото: lucky.13.tattoo/instagram

Однак, крім позитивних рис, тварини можуть символізувати і негативні аспекти. Тому перед вибором тварини для татуювання, важливо уважно вивчити її властивості та зрозуміти, як вони можуть позначитися на вашому житті. Наприклад, символ ведмедя може надати вам силу і міць, але також може спричинити схильність до агресії або зайвої впертості.

Татуювання з ім'ям колишніх партнерів

Одним із найбільш ризикованих варіантів є татуювання з ім'ям колишнього партнера. На початку відносин це може здаватися романтичним та захоплюючим, але з часом відносини можуть змінитися. Татуювання з ім'ям іншої людини може стати постійним нагадуванням про минуле, що може негативно впливати на ваші майбутні стосунки та навіть залучити нещастя. Це також може бути болючим нагадуванням у разі розриву відносин.

Тату з ім'ям, фото з вільних джерел
Тату з ім'ям, фото з вільних джерел

Нагадаємо, як уберегтися від небезпек та неприємностей: де не можна вішати дзеркало.

Раніше ми повідомляли, що розсипали сіль і чекаєте на лихо: 5 способів обдурити прикмети і все-таки залучити удачу.