У кожній сучасній пральній машинці є спеціальний лоток, куди потрібно наливати або насипати порошки, кондиціонери тощо. Проте серед "дуже розумних" користувачів є люди, які просто насипають пральний порошок просто в барабан. Вони думають, що речі так краще очистяться.

Також вони думають, що такий "лайфгак" дозволить зберегти чистими лотками та економити порошок.

Один із українських блогерів, який постійно ділиться свіжими побутовими порадами щодо прибирання у YouTube, розповів, чи насправді безпечний такий спосіб.

Прання, скріншот: YouTube
Прання, скріншот: YouTube

Насипати порошок прямо в барабан пральної машини не варто, незважаючи на всі переваги такого підходу. Небезпечних наслідків може бути кілька.

Популярні новини зараз
"Удари, яких не очікували": мольфарка розповіла, чи загрожує Україні взимку вимикання світла Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Деяким українцям можуть списати борги за комунальні послуги: кому пощастить Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам
Показати ще

Прання, скріншот: YouTube
Прання, скріншот: YouTube

По-перше, є ризик неповного розчинення сипучого засобу, а це призведе до того, що порошок погано випрає речі. Більше того, у нерозчиненому вигляді він може зробити вироби ще більш брудними.

По-друге, витрата порошку, всупереч поширеній думці, зовсім не знижується при додаванні прямо в барабан. Навпаки, засіб витрачається набагато швидше та нераціонально. Справа в тому, що вода зливається кілька разів. І весь порошок піде із водою вже під час першої процедури.

А от якщо засіб насипано у лоток, він потраплятиме в барабан порціями. Відправляти миючий засіб у цю частину пральної машини можна лише в тому випадку, якщо ця дія передбачена інструкцією. Наприклад, капсули для прання слід класти саме в барабан.

Нагадаємо, гроші притягуватимуться, як магніт до заліза: що потрібно робити із сіллю раз на місяць, щоб розбагатіти.

Раніше повідомлялося, дочекаєтеся хмаринок і знайдіть футболку: топ-лайфхакі, які допоможуть очистити ваші вікна.

Також, простий спосіб позбутися найстарішого нальоту на улюбленій сковороді: чим же "врятуватися".