4 серпня відзначається одна з найважливіших дат церковного календаря – День Святої Марії Магдалини.

За традицією цього дня категорично заборонено працювати, особливо жінкам. У це свято важливо приділити увагу собі та своєму внутрішньому світу. Жінкам варто зайнятися доглядовими процедурами, побалувати себе.

Карло Крівеллі, Марія Магдалина
Карло Крівеллі, Марія Магдалина

Цього дня також прийнято молитися святій Марії Магдалині, яка допоможе у всіх справах і спрямує душу на істинний шлях, позбавивши спокус.

Молитва Марії Магдалині, яку треба читати всім жінкам цього дня:

"Рівноапостольна, свята дружина-мироносиця Марія Магдалина, ти теплотою своєї любові до Христа попрала всі злі підступи, здобула безцінний дар - любов Спасителя і досягла Царства Небесного. Заради цього перед тобою схиляюся і з скорботним серцем і зворушеною душею кричу до тебе, я (ім'я).

Популярні новини зараз
Падіння Дегтярівського мосту і до чого тут Труханов і Кличко: активіст "розклав все по поличках" Гороскоп на тиждень 2-8 жовтня для всіх знаків Зодіаку: влада Риб, вибір Стрільців та перешкоди Дів Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз Організм віддячить: чому дієтологи радять їсти страви з картоплі лише у свята
Показати ще

Преподобна учениця Христа Марія! Упроси Христа, котрий покохав тебе і палко коханого тобою, благословити мене силою залишити гріхи мої, зміцнити благодаттю сміливо і бадьоро йти шляхом святих заповідей. Богові Отцю, Сину і Святому Духу на віки вічні. Амінь".

Нагадаємо про дві важливі молитви до Святого Духа, які допоможуть жити: "Освяти мене і веди мене, зміцнюй, радуй і вчи".

Раніше ми повідомляли про молитву до Господа на очищення від гріхів, проститься все, якщо читати щиро: "Всевишній, почуй мене".

Також стало відомо про молитву Пресвятої Богородиці про щастя в сім'ї: "Ми прославлятимемо і дякуватимемо Богу...".