Серпень - настав час не тільки для збору врожаю, але й інших важливих робіт на вашому городі та в саду.

Згідно з місячним посівним календарем на серпень, слід дотримуватися найбільш сприятливих днів для тих чи інших робіт на городі. Про те, які роботи будуть актуальні та корисні у серпні, розповімо вам нижче.

яблуня, скріншот з відео
яблуня, скріншот з відео

Зокрема, садівникам та городникам доведеться приділити увагу роботі з ґрунтом, підживленню рослин, закладенню зелених добрив, обрізанню, пасинкуванню, боротьбі зі шкідниками та хворобами.

Найкращі дні для городніх робіт у серпні 2023 року.

У більшості регіонів у серпні всі культури вже посаджені. Залишається лише спланувати заходи для догляду за рослинами та збирання врожаю певних культур. Якщо тепла погода тримається довго, варто посіяти культури, які дозрівають за 2–3 місяці для другого врожаю. Як спланувати заходи у саду та городі у серпні, підкажуть вторники тематичних видань Руслан Герасимов, Галина Кізіма, Девід Больє. У серпні 2023 року найсприятливішими днями для городніх робіт стануть 4, 5, 8, 9, 13, 14, 20–24, 27, 28, 30 серпня. Не займайтеся посівом, посадкою та пересадкою рослин 1–3, 15, 16, 25, 26, 29, 31 серпня. Інші дні вважаються нейтральними і підходять для різних заходів.

Робота на городі, кадр з відео
Робота на городі, кадр з відео

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Роботи, пов'язані з верхньою частиною рослини (обприскування, пасинкування, збирання плодів), плануйте в дні Місяця, що росте (17–30 серпня). Для підтримки кореневої системи полив, внесення добрив, розпушування грунту проводьте на Місяць (2–15 серпня), коли його енергія спрямована в нижню частину рослин.

У цей період займіться полуничними грядками. Проведіть обрізання вусів, укорінення молодих кущів, видалення усохлого листя у сприятливі дні (10, 11, 12, 13, 14 серпня).

Щоб заходи в саду пройшли успішно та рослини увійшли восени здоровими, зверніть увагу на взаємодію Місяця зі знаками зодіаку. Під родючими знаками Скорпіона (22, 23, 24), Риби (3), Тельця (7, 8, 9), Рака (12, 13, 14) садіть практично всі рослини, а під неродючими знаками Водолій (2, 29, 30) ), Лев (15, 16, 17), Овен (5, 6) обмежте будь-які маніпуляції з садовими насадженнями. Роботи з догляду за садом можете проводити під нейтральними знаками Близнюків (10, 11), Діви (18, 19), Терезів (20, 21), Стрільця (25, 26), Козерога (27, 28 серпня).

Полив городу, кадр з відео
Полив городу, кадр з відео

Нагадаємо про видалення листя капусти: розкрито секрет врожайного "оголення", ви точно цього не знали.

Раніше ми повідомляли, що відмовтеся від оладок, і буде щастя: добриво з кислого молока, сметани, кефіру чи ряжанки.