Городники, щоб якнайшвидше отримати врожай і скуштувати плоди власної праці, вдаються до різних хитрощів.

Прискорити дозрівання овочів у теплицях можна і в цьому допоможе вуглекислота. Про те, як правильно застосовувати її, ми розповімо нижче.

Зазначимо, що вуглекислий газ бере участь у процесах фотосинтезу та призводить до того, що висаджені рослини починають цвісти раніше. Крім того, цвітіння буде активнішим. Така сполука підвищує стійкість культур до хвороб та шкідників, а також значно збільшує плодоношення.

помідори, скріншот з відео
помідори, скріншот з відео

Як у теплиці створити підвищений вміст вуглекислоти?

З цією метою в теплиці рекомендується розмістити ємності із коров'яком, замоченим у воді. Важливо постійно помішувати їхній вміст. Відповідно при розкладанні органіки виділятиметься вуглекислий газ, необхідний рослинам.

Популярні новини зараз
Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Є ще один спосіб, який дозволить прискорити дозрівання помідорів. Для цього радять використовувати звичайну фольгу, яка застосовується при запіканні страв у духовці. Городники розкладають під помідорами фольгу, в результаті овочі дозрівають швидше.

помідори, фото Pxhere
помідори, фото Pxhere

Нагадаємо, що коробочка встигла, що далі? Правила ідеального збирання часнику, дати та особливості.

Раніше ми повідомляли про рецепт "каскадного" добрива для перчика: у серпні врожай порадує вас солодкими нотами. Для початку потрібно набрати близько 10 літрів холодної проточної води, можна навіть із річки.

Також стало відомо про правильне підживлення аґрусу збільшить урожайність у кілька разів: що потрібно зробити вже зараз, а що восени.