В сучасному світі, все відбувається настільки швидко, що ти іноді не встигаєш за ним.

Необхідно будувати успішну кар'єру, доглядати та виховувати дітей, піклуватись про те, щоб холодильник був завжди заповнений, а гості ніколи не застали вас зненацька у брудній оселі.

Прибирання у ванній кімнаті. Фото: скрін youtube
Прибирання у ванній кімнаті. Фото: скрін youtube

Бувають ситуації, коли весь день витрачаєш на прибирання оселі, а оцінюючи результат, не розумієш куди витратив усі свої сили.

ПОЧИНАТИ ЗБИРАННЯ З ПІДЛОГИ

Миття підлоги – заняття далеко не найприємніше і легке. Тому дехто хоче почати з важкого, а потім лише протерти пил і поставити речі на місце. Але мити підлогу слід наприкінці прибирання. Все ж таки треба пам’ятати про правило "зверху вниз", коли прибирання починається з пилу та сантехніки, а вже потім можна переходити до підлоги.

Популярні новини зараз
Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Прибирання на кухні. Фото: скрін youtube
Прибирання на кухні. Фото: скрін youtube

ВИКОРИСТОВУВАТИ ОДНУ ГАНЧІРКУ ДОВГО

В цьому випадку бруд просто переноситься з кімнати в кімнату. Ефекту від такого прибирання точно не буде, а на тканині просто розмножуватимуться шкідливі бактерії.

Прибирання. Фото: скрін youtube
Прибирання. Фото: скрін youtube

ВИКОРИСТАННЯ ПИЛОСОСА ПІСЛЯ ВОЛОГОГО ПРИБИРАННЯ

Потрібно запам’ятати, що спочатку йде сухе прибирання, а потім можна займатися вологою. У цьому випадку процес займе набагато менше часу, а ефект буде вражаючим.

ЗАБУТИ ВИМИТИ ВІДРО ДЛЯ СМІТТЯ

Всім відомо, що сміття потрібно виносити якнайчастіше, щоб не з’являвся неприємний запах у домі. Але при цьому далеко не кожна господиня пам’ятає, що сміттєве відро періодично потрібно мити.

Безлад у оселі. Фото Національної Поліції
Безлад у оселі. Фото Національної Поліції

НЕ ПРОВОДИТИ РОЗХЛАМЛЕННЯ

Надлишок речей призводить до безладдя. Мало просто забити полиці та ящики журналами, фігурками та магнітиками, старими речами. Це лише навантажуватиме простір.

Нагадаємо, є в кожній аптечці: найкращий спосіб назавжди очистити стіни від плісняви.

Раніше повідомлялося, "Нафтогаз" закидали скаргами: "намальовані" борги та плутанина з показниками лічильника.