З такими цінами в Україні, як зараз, саме час просить підвищення зарплати або хоча б місячну премію у початківця.

Крім психологічних зазимів, які є в багатьох. Варто розуміти, що не щодня підходить для такого експерименту. Тому ми розповімо, як у липні вибрати ідеальний день для прохання про підвищення.

Віддалена робота. Фото Freepik
Віддалена робота. Фото Freepik

Приклад розрахунку кількості долі, що допоможе заробляти більше

Визначте свою особисту кількість долі. Для цього складіть числа вашої дати народження (день, місяць, рік) та зведіть їх до однозначного числа. Наприклад, якщо ваша дата народження 14 червня 1985 року, складіть:

1+4+6+1+9+8+5=34, та був 3+4=7.

Популярні новини зараз
Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Коли просити про підвищення зарплати: індивідуальні вдалі дати у липні

У липні особливо сприятливим періодом є час зростання Місяця, що починається після 18 числа. Проте на початку місяця можна знайти кілька вдалих дат для обговорення фінансових питань. А далі вибирайте дні, виходячи з вашого числа долі.

Мінімальна зарплата, facebook.com/gazetaPK
Мінімальна зарплата, facebook.com/gazetaPK

одиниця

Одиницям, які замислюються про підвищення зарплати, підходить дата 10 липня, коли Сонце та Венера перебувають у сильній позиції. Венера, відома як планета малого щастя, може принести як любов, а й гроші.

Ще одна гарна дата — 14 липня, коли Меркурій та Сонце створюють сприятливу атмосферу для швидкого та успішного виконання запиту. Одиниці також можуть отримати підтримку від Сонця 19 та 28 липня.

Пари

Двійкам краще звернутися до керівництва 6 липня. Цей день особливо вдалий для жінок, оскільки вплив Місяця та Венери додасть їм додаткового шарму та привабливості. 11 та 15 липня також є добрими днями для озвучення прохань.

Трійки

Трійки можуть сподіватися на підтримку від планети великого щастя Меркурія. Дати 7, 16 та 24 липня будуть особливо сприятливими для них.

24 липня також перебуватиме під впливом Юпітера та Венери, що принесе надійний успіх.

Віддалена робота. Фото Freepik
Віддалена робота. Фото Freepik

Четвірки

Четвіркам варто звернутися до начальства 8, 22 та 24 липня. Однак 8 липня прохання про підвищення зарплати можуть вимагати додаткової роботи. Начальство може встановити умову, щоб перевірити вашу здатність виконати завдання. Успіх залежатиме від якості вашого виконання. Якщо все пройде добре, гроші, отримані цього дня, стануть стабільним джерелом доходу.

П'ятірки

П'ятірки знаходяться під впливом Меркурія, планети торгівлі, навчання та інформації. Важливими датами для них є 14 та 23 липня. У ці дні Меркурій доповнює Сонце, і якщо П'ятірки зможуть проявити харизму та сміливість, успіх буде забезпечений.

Шістки

Люди, чия кількість у нумерології шість, пов'язані з планетою Венери. Вдалі дати для них – 6, 15 та 24 липня. У ці дні успіх залежатиме від чарівності та вміння встановити контакт із оточуючими. 6 та 15 липня особливо сприятливі для жінок.

Гроші. Фото: Youtube
Гроші. Фото: Youtube

Сімки

Сімки можуть висловити свої бажання 7, 16 та 19 липня. З них 7 та 16 числа будуть під впливом Юпітера. Ця найбільша планета Сонячної системи принесе Сімьорам удачу і в інших справах. 19 липня Сонце підсвітить перспективні плани, що додасть Сім'я впевненості.

Вісімки

Відповідними датами для Вісімок будуть 12, 20, 26 та 29 липня. Особливо сприятливо 12 липня, коли Юпітер допоможе визначитися з починаннями та вигідними проектами, а також залучить успіх у справах, пов'язаних із матеріальною вигодою. Місяць також підтримуватиме вісімок 29 липня, але для досягнення успіху рекомендується діяти м'яко і плавно, а не наполегливо.

Дев'ятки

Для Дев'яток, які є людьми Марса, підходящими датами будуть 9, 18 та 21 липня. 9 липня Меркурій сприяє прискоренню розпочатих процесів. 18 і 21 липня рекомендується зробити акцент на чарівність та експертні знання відповідно, оскільки Юпітер підтримуватиме такий підхід.

Робота за комп'ютером. Фото: Youtube
Робота за комп'ютером. Фото: Youtube

Нагадаємо про настоянку із дощових хробаків, яка вилікує від алкоголізму і навіть полегшить астму: врятуйте вашу родину.

Раніше ми повідомляли, якщо не розрахували сили за столом : що робити при переїданні – цінні поради.