Для багатьох з нас будинок – це місце відпочинку, де можна забути про все погане та побути в гармонії з собою. Проте деякі речі здатні не те що розбити надії на це, а й зробити лише гірше.

Саме ці речі привертають до будинку невдачі, хвороби, конфлікти та борги. Щоб уникнути цього і жити в гармонії, їх краще позбутися.

Безлад у оселі. Фото Freepik
Безлад у оселі. Фото Freepik

Розбите дзеркало

Навіть дрібні тріщини здатні притягувати неприємності та погану енергію, тому що дзеркало з давніх-давен вважається магічним предметом. Воно відображує людську душу. Багато хто вірить, що подивившись у розбите дзеркало, на вас чекають сім років нещастя.

Зношений одяг

Буває, викинути шкода, але носити вже ніяк не можна через пошарпаний вигляд. Саме в таких речах таїться енергетика минулого, яка заважає розвитку та успіху. Крім того, вони призводять до поганого самопочуття та занижують самооцінку.

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Неробоча техніка

У багатьох з нас така техніка завалялася у будинку. Зберігати її не варто, тому що вона перешкоджає потоку позитивної енергії, заважає рухатися вперед, а також викликає розлади в мережі, що може призвести до пожежі або короткого замикання.

Пральна машина. Фото: скрін youtube
Пральна машина. Фото: скрін youtube

Речі померлих людей

Часто ми залишаємо їх, як нагадування про померлу близьку людину. Однак робити цього не варто, тому що речі небіжчика несуть у собі енергетику смерті, а також пов'язують вас із минулим і не дають шансу на майбутнє.

Порожні пляшки

Вони уособлюють порожнечу, тому можуть притягнути до будинку бідність, нестачу, втрату. Крім того, порожні пляшки створюють негативну атмосферу через асоціацію з алкоголем, залежністю.

Нагадаємо, які вітаміни не можна поєднувати: лікар пояснила, чим це загрожує і дала цінні рекомендації