У теплу пору року стає особливо актуальною проблема як позбутися комах у оселі. Замість того, щоб відразу купувати спецальні дорогі засоби, які містять дуже багато хімії, спробуйте поборотись з ними натуральними засобами.

Комарі. Фото: Youtube
Комарі. Фото: Youtube

Поставте сітки

Це перше і, мабуть, найважливіше, що ви можете зробити, щоб позбутися мух, метеликів і комарів. Сітки на вікнах не врятують вас від усіх видів комах, проте значно покращать ситуацію.

Розпилюйте м'ятну олію

Експерти зі спалень зазначили, що олія перцевої м'яти – це чудовий природний засіб відлякати комах, як-от павуки й комарі. Просто додайте трохи цієї олії у воду, змішайте, а потім використовуйте пульверизатор, щоб розпилити рідину навколо вікон і дверей.

Лаванда, фото rus.media
Лаванда, фото rus.media

Популярні новини зараз
Почалося: українців через суд змушують повертати пенсії до бюджету Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Посадіть лаванду

Лаванда – ще один запах, який не подобається комахам. Як і олія перцевої м'яти, додайте краплі олії лаванди у воду і розпиліть її по всьому будинку, щоб тримати шкідників у страху. Як альтернативу, домовласники можуть розмістити рослини лаванди навколо будинку.

Вимикайте світло

Переконайтеся, що світло вимкнене, коли відчиняєте вікна, особливо після заходу сонця. Багатьох жуків, передусім комарів, приваблює світло, і вони летять до нього.

Вентилятор Xiaomi, gozchina
Вентилятор Xiaomi, gozchina

Увімкніть вентилятор

Вентилятори відганяють мух і комарів, оскільки їм не подобається повітря, яке рухається. Поставте вентилятори біля вікна, щоб комахи не проникали всередину.

Прибирання в будинку. Фото: скрін youtube
Прибирання в будинку. Фото: скрін youtube

Підтримуйте чистоту

Комахи люблять брудне довкілля й ховатимуться у бруді та харчових відходах, що ускладнює порятунок від них. Утримуйте кімнати в чистоті та обов'язково чистіть пилосмоком хоча б раз на тиждень, щоб комахи, як-от павуки, не встигали сплести павутиння.

Раніше ми писали про те, що приберіть улюбленця, а то накличете лихо: чому не можна дозволяти собакам висовувати голову з вікна машини

Як повідомляв Знай.ua, плями на матраці підуть моментально: надійний очищувач з того, що завжди є в будинку, прибере і піт, і розлитий чай.