Саджанці цибулі часто піддаються впливу різних хвороб та гнилі, розчаровуючи городників та позбавляючи їх шансів на добрий урожай.

Однак, на щастя, можна легко виправити ситуацію. Завдяки простому методу зі сірниками можна захистити саджанці цибулі від різних хвороб та гнилі. Перевірений метод від досвідчених городників урятував не одну грядку.

Вирощування цибулі, кадр з відео
Вирощування цибулі, кадр з відео

Варто пам'ятати про одну з найбільших проблем при вирощуванні цибулі. Оскільки він випускає стрілки, часто їх просто обламують. Але робити цього в жодному разі не треба.

Виявляється, що стрілки цибулі обрізати звичайним способом не можна, тому що це може призвести до влучення вологи, внаслідок чого рослина починає гнити. Щоб уникнути такої проблеми, існує перевірений спосіб і для цього потрібні звичайні сірники.

Популярні новини зараз
Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Вирощування цибулі, кадр з відео
Вирощування цибулі, кадр з відео

Коли цибуля почала підростати, подивіться на пір'я. Якщо побачите стрілку, її необхідно відразу обірвати для того, щоб цибулина не стоншувалась. Обламувати стрілку потрібно якнайближче до основи.

А далі в отвір, який утворився після обламування, потрібно вставити головкою донизу звичайний сірник. Такий спосіб, як зазначається на сайті "Доброта", захистить рослину від попадання вологи, а сірка перешкоджатиме гниття цибулини.

Вирощування цибулі, кадр з відео
Вирощування цибулі, кадр з відео

Нагадаємо, що це не жарт, кока-кола та пиво допоможуть огірковій грядці пережити пекельну спеку: як приготувати коктейль.

Раніше ми повідомляли, що полуниця буде без гнилі та шкідників: як використовувати копійчаний засіб з аптечки для здоров'я ягід.