Пральна машина — побутова техніка, яка суттєво спрощує наш побут та економить час. Щоб вона служила вам довго, за нею треба правильно доглядати. Найважливіше навчитися правильно чистити вашу помічницю, адже в ній регулярно накопичується різне сміття та накип.

Пральні машинки за типом установки
Пральні машинки за типом установки, pixabay.com

Розкажемо, як надійно почистити пральну машину.

Використання лимонної кислоти або оцту не гарантує результату і все тому, що необхідно розрахувати дозування.

Сучасні засоби, які пропонують виробники для догляду за технікою, коштують недешево і не такі надійні, як про них говорять у рекламних роликах.

Популярні новини зараз
Шмигаль заявив про початок "другого сезону" атак на енергосистему Арестович пояснив, до чого готується Залужний Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам
Показати ще

Пральна машина. Фото: скрін youtube
Пральна машина. Фото: скрін youtube

Найбільше в цьому плані пощастило власникам посудомийних машин, але лише тим, які уважно стежать за станом техніки.

Як відомо, посудомийну машину потрібно один раз на місяць промивати зі спеціальним засобом. Так видаляються залишки жиру та вапняний наліт.

Пральна машина. Фото: Youtube
Пральна машина. Фото: Youtube

Для цього використовуються спеціальні таблетки чи рідини.

Але саме пігулки досвідчені господині використовують і для очищення пральної машини. Для цього потрібно одну таблетку помістити у барабан. Режим вибирають з максимально високою температурою води та подвійним полосканням. Віджим рекомендується вимкнути.

Нагадаємо, не сідайте ці овочі поряд з кабачками, а то без драників залишитеся: все, що потрібно знати про "зелененьких".

Раніше повідомлялося, урожай полуниці збере всі "лайки": перетворюємо ягоди на великі та солодкі за допомогою кислого молока.

Також, збільшуємо врожай картоплі втричі: схема, про яку навіть ваша бабуся мовчала.