Коли справа стосується відносин між чоловіком та жінкою, все дуже індивідуально. Кожен шукає у партнері ті риси, які приваблюють найбільше, проте завдяки соціальному майданчику Reddit з'ясувалося, які вчинки жінок можуть назавжди відвернути чоловіка.

Користувачі майданчика розповіли, яка поведінка жінок викликає у чоловіків огиду, через яку вони навіть не розглядатимуть їх як партнера.

Стосунки в парі. Фото: Youtube
Стосунки в парі. Фото: Youtube

Жорстоке поводження з тваринами

Агресія жінки може відлякати чоловіка, особливо якщо вона спрямована на беззахисних створінь.

Популярні новини зараз
Пенсіонерка опинилася у ліжку незнайомця: страшна помилка працівників лікарні дорого обійшлася Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен
Показати ще

"Я був закоханий у дівчину, коли був підлітком. Вона була 10 з 10. У неї був кіт. Одного разу вона розлютилася, схопила кішку і шпурнула її в стіну. Я миттєво зненавидів її", - розповів один із користувачів Reddit.

Пихатість і хамське ставлення до персоналу

Така поведінка одразу говорить чоловікові про те, який характер має його супутниця. Після хамства у бік офіціанта чи іншого персоналу можна забути про друге побачення.

"Вона була досить холодною і цікавою. На третьому побаченні ми пішли в мій улюблений ресторан, і вона була груба з персоналом. Я був такий збентежений, що не тільки розійшловся з нею, але й повернувся до ресторану, щоб вибачитись", - поділився ще один чоловік.

Закохана пара, фото з вільних джерел
Закохана пара, фото з вільних джерел

Доглянутість та чистота в будинку

Чоловіки звертають увагу на дрібниці, як би це не заперечував багато хто. Зацікавленість викличуть доглянуті жінки, а ті, що ходять із брудним волоссям та неохайним манікюром – лише відлякають. Також має значення, в яких умовах вони живуть і як поводяться у побуті.

"Вона відвела мене до себе... Я скористався її ванною. Абсолютно огидно! Немає душа, а брудна ванна була сповнена сміття. Де вона купається? Я пішов", - розповів коментатор.

Нагадаємо, чому спільний сон з котами може бути небезпечним: ви повинні це знати, якщо любите ділити постіль з пухнастиком