Подарункам до свят ми приділяємо досить велику увагу, адже хочемо порадувати близьких, і не хочеться щоб подарунок поклали на віддалену поличку та не використовували.

Однак існують речі, які вважаються небезпечними подарунками.
Це пов'язно з народникими прикметами.

ніж, фото Pxhere
ніж, фото Pxhere

НІЖ

Вважається, що такий предмет може провокувати сварки. Щоб гострий інструмент став безпечним подарунком, за нього треба попросити символічну суму. Однієї монетки буде достатньо для "перетворення" ножа на покупку.

ГОДИННИК

Цей предмет показує, наскільки швидко минає час. Можливо, винуватець урочистостей сприйме такий подарунок як натяк на його солідний вік. Але річ не тільки в цьому. Згідно з повір’ями, презент у вигляді годинника може відібрати у людини кілька років його життя.

Дзеркало / фото: Unsplash
Дзеркало / фото: Unsplash

Популярні новини зараз
Частина пенсіонерів залишиться без виплат: в яких випадках не враховується стаж Переселенцям вирішили підняти виплати, але пощастить не всім: хто отримуватиме більше Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

ДЗЕРКАЛО

Подарунок у вигляді поверхні, що відбиває, може представляти серйозну небезпеку, особливо для представниць прекрасної статі. Не виключено, що дзеркало переверне успіхи і подвоїть невдачі.

КАПЦІ

Вважається, що подібні речі можуть спричинити серйозну сварку. Якщо людина не планує припиняти спілкування з винуватцем урочистостей, то дарувати капці не треба.

Подарунок, фото Фабрика 5
Подарунок, фото Фабрика 5

ПРИКРАСИ З ПЕРЛАМИ

Перли – це прикраса, що чудово виглядає. Ось тільки багато людей вважають, що вони схожі на сльози. Саме тому перли можуть, згідно з прикметами, залучити біди в життя тієї людини, якій було вручено такий подарунок.

Нагадаємо, як боротися з набряками на обличчі: нутриціолог розкрила цінні секрети

Раніше ми писали про те, що шкода від квасу: хто може залишитися з прищами та підвищеним рівнем цукру

Як повідомляв Знай.ua, всього один інгредієнт і стіни заблищать: як швидко відмити плитку у ванній без використання хімії