З давніх-давен слов'яни вірять та проносять через покоління прикмети та повір'я. Наприклад, всі ми знаємо, що якщо чорна кішка перебігла дорогу, то потрібно пройти цей відрізок дороги, тримаючись за гудзик на одязі, або три рази плюнути через ліве плече.

Сумка
Сумка

Також ви чули з дитинства від дорослих що не можна ставити сумку на підлогу, та точно не задумувались чому так робити не можна.

Є очевидна причина, чому сумку без коліс не можна ставити на підлогу: нижня частина предмета може забруднитись.

Однак це не єдиний привід дотримуватись рекомендації.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Згідно з народними прикметами, сумка, що стоїть на підлозі, може спровокувати й інші проблеми.

Пов’язані вони будуть з особистим життям, роботою та фінансовою сферою.

онлайн кредит до зарплатні
Онлайн кредити як засіб дожити до зарплатні (фото: pixabay.com)

ПРОБЛЕМИ З ГРОШИМА

Якщо людина поставила портфель, рюкзак або саквояж на підлогу, вона має бути готовою до грошових труднощів. Ситуація погіршиться, якщо в сумці є гаманець. Вважається, що в цьому випадку людина виявляє неповагу до грошей, тому незабаром почне втрачати їх.

Пара під час сварки, freepik
Пара під час сварки, freepik

ПРОБЛЕМИ В ОСОБИСТОМУ ЖИТТІ

Згідно з забобонами, жінка не повинна ставити (а тим більше – кидати) сумку на підлогу: ця дія може призвести до сварки з коханим чоловіком. Ймовірно, що конфлікт призведе у результаті до розставання і розпаду сім’ї.

Сварка на роботі. Фото Freepik
Сварка на роботі. Фото Freepik

ПРОБЛЕМИ У РОБОТІ

Представникам чоловічої статі теж варто відмовитись від звички ставити сумку на підлогу. Згідно з народними прикметами, така дія може спровокувати серйозні труднощі у професійній діяльності. Є ризик припуститися серйозної помилки і втратити роботу.

Нагадаємо, як боротися з набряками на обличчі: нутриціолог розкрила цінні секрети

Раніше ми писали про те, що шкода від квасу: хто може залишитися з прищами та підвищеним рівнем цукру

Як повідомляв Знай.ua, всього один інгредієнт і стіни заблищать: як швидко відмити плитку у ванній без використання хімії