Є декілька теорій, чому на одних людей комарі летять як там медом намазано, а інших оминають.

Одна теорія стосується групи крові, а інша, не менш цікава — одягу. Науковці провели дослідження, яке підтвердило таку незвичну гіпотезу. Результати дослідження були опубліковані в Journal of Experimental Biology.

Комарі. Фото: Youtube
Комарі. Фото: Youtube

Науковці виявили, що комарів більше приваблюють чорні предмети.

Хоча причини такої "симпатії" ще не до кінця зрозумілі, рекомендується уникати одягу темного кольору під час вечірніх прогулянок або вилазок на природу, де потенційно можуть атакувати ці комахи.

Популярні новини зараз
Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Інша теорія здається більш реалістичною, і спирається вона на те, що комарі полюбляють ласувати певною групою крові.

Нагадаємо, що всього існує 4 групи крові за системою AB0, вони залежать від наявності чи відсутності на поверхні червоних кров'яних тілець (еритроцитів) спеціальних антигенів: А та В.

Комарі. Фото: Youtube
Комарі. Фото: Youtube

Групи позначають римськими цифрами, в дужках вказується набір антигенів чи їх відсутність: І (0), ІІ (А), III (B), IV (AB).

Цікаво, що деякі люди також можуть мати ці антигени в рідинах організму, таких як слина або сльози. Ряд досліджень говорить, що люди з першою групою крові І (0) - найсмачніші для комарів. Зауважимо, що цей тип крові найпоширеніший у світі, і люди, що мають першу групу є універсальними донорами.

Тож, якщо у вас перша група крові, цілком ймовірно, що саме ви будете працювати "комаровідводом" під час спільних вилазок на природу.

Нагадаємо, ми писали, що прості засоби позбавитися мух: їхній запах відлякає шкідників.

Як повідомляв "Знай.ua" Україну атакували "кровопивці", від укусів у людей судоми та галюцинації: як захистити себе.

Також "Знай.ua" інформував, декілька способів, за допомогою яких можна легко позбутися комах, що пробралися до вас додому.