Рак легень — одне з найнебезпечніших захворювань, яке стабільно входить до списку лідерів серед причин смерті.

При цьому особливістю цієї недуги є те, що успішність лікування безпосередньо пов’язана з періодом її виявлення. Про це пише Prozoro.

Дівчина в дзеркалі, фото marieclaire
Дівчина в дзеркалі, фото marieclaire

Рак легень виникає тоді, коли клітини легень починають неконтрольовано ділитися. Осередок ураження може розташовуватися у стінках великих та малих бронхів, бронхіол, а також в самій легеневій тканині, де в нормі здійснюється обмін газів.

Чим раніше було діагностовано онкологічне захворювання – тим вищі у пацієнта шанси на одужання. При цьому визначити наявність хвороби на ранній стадії можна навіть по обличчю.

Популярні новини зараз
Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Дзеркало / фото: Unsplash
Дзеркало / фото: Unsplash

Ось три симптоми, які повинні насторожити людину і спонукати її пройти позапланову діагностику:

  • набряклість;
  • почервоніння;
  • припухлість.

Лікарі кажуть, що такі зміни можуть виникати, коли з'являються та ростуть дрібноклітинні пухлини на легенях.

Треба сказати, що найпершою ознакою є кашель, часто з кров'ю, також біль у грудній клітці, що часто посилюється при глибокому вдиху.

  • Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Нагадаємо, ми писали, що "суха шкіра, швидка втома та головний біль": як страждає ваш організм без достатньої кількості води.

Як повідомляв "Знай.ua", як боротися з набряками на обличчі: нутриціологиня розкрила цінні секрети.

Також "Знай.ua" інформував, шкода від квасу: хто може залишитися з прищами та підвищеним рівнем цукру.