Вино у багатьох людей стоїть на столі під час вечері, і нерідко цей напій люблять пити на самоті. Це роблять для зняття стресу або підвищення апетиту, проте наркологи попереджають, що така звичка може бути небезпечною.

Наркологи зовсім не рекомендують пити цей напій. Справа в тому, що у пляшці сухого вина міститься 600 калорій, а під час його розпиття люди часто їдять, у чому й ховається небезпека. Їжа тільки підвищує калорійність, а саме вино знижує в крові рівень глюкози.

Червоне вино, кадр з відео
Червоне вино, кадр з відео

Через це люди відчувають слабкість, запаморочення та прискорене серцебиття. У цей час печінка активно займається обміном спиртних речовин та виробляє менше цукру.

Не варто виключати момент самого сп'яніння. Після п'яти келихів порушується координація, рівновага та уповільнюється реакція. Якщо ввечері тиск піднімається, то до ранку може серйозно знизитися, що збільшує ризик інсульту.

Популярні новини зараз
Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Тиск, фото microlife
Тиск, фото microlife

Вино уповільнює метаболізм, тому процес спалювання жиру зупиняється на кілька годин. До того ж, алкогольне сп'яніння підвищує апетит, через що люди схильні до переїдання. І найнеприємніше – напій містить сульфіти та гістаміни, які провокують алергічну реакцію, а у великих дозах – збиває режим сну та негативно позначається на роботі шлунково-кишкового тракту.

Нагадаємо, як охолодити тіло і житло влітку без кондиціонера: ці способи врятують у спеку

Раніше ми писали про те, як правильно промивати полуницю, щоб не з'їсти жучків чи хімію: поради, без яких не обійтися