В останні дні травня городники та садівники вже завершують пряму висадку розсади у ґрунт. Завдання непросте – зробити так, щоб рослини повністю адаптувалися в нових умовах.

Для того щоб рослини стали активно набирати зелену масу та оперативно давали зав'язь, потрібно скористатися одним перевіреним засобом, який можна знайти навіть у сусідів, не тільки в кожному магазині.

Огірки. Фото: скрін youtube
Огірки. Фото: скрін youtube

Один із українських блогерів-городників, який постійно публікує нові поради у мережі YouTube, показав, як правильно використовувати лимонну кислоту для підвищення врожаю огірків, томатів, а також перчика.

Підживлення огірків. Фото: Youtube
Підживлення огірків. Фото: Youtube

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа
Показати ще

Для її приготування потрібно чайну ложку морської солі та половину чайної ложки лимонної кислоти залити трьома літрами води. Перемішати, щоб сіль та кислота повністю розчинилися.

Потім склянку такого розчину розводити у трьох літрах води та поливати рослини під корінь.

Якщо потрібно підвищити рівень кислотності грунту, необхідно насипати одну-дві чайні ложки лимонної кислоти на 10 л води. Подібний ґрунт дуже корисний, якщо ви зібралися садити лохину. Таким розчином ґрунт під огірками поливають із розрахунку одного відра на квадратний метр землі.

Нагадаємо, урожай полуниці збере всі "лайки": перетворюємо ягоди на великі та солодкі за допомогою кислого молока.

Раніше повідомлялося, що збільшуємо врожай картоплі втричі: схема, про яку навіть ваша бабуся мовчала.

Також, чистий посуд, здорові рослини та смачні напої: не викидайте яблучні шкірки, спробуйте ці лайфхаки.