Майже усі мріють бути стрункими та підтягнутими, щоб щодня насолоджуватись своєю фігурою, та відчувати заряд сил та енергії.
Та нажаль досягнути бажаної форми вдається далеко не всім,
і причина цього часто лежить не на поверхні, а набагато глибше.

Молоко. Фото: скрін youtube
Молоко. Фото: скрін youtube

Склянка молока перед сном

Багато людей вважає що скляночка молока перед сном заспокоїть та зміцнить ваш сон. Погана новина полягає в тому, що зайві калорії не приносять користі вашій талії. Якщо ви п'єте 350 мл молока перед сном щовечора, ви можете набрати 5 кг протягом шести місяців. Навіть із знежиреним молоком ви будете набирати зайві сантиметри на талію.

Мобільний телефон. Фото: скрин відео
Мобільний телефон. Фото: скрин відео

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий Українцям дадуть гроші на генератори та сонячні панелі — як забезпечити свою оселю електрикою і не залежати від графіків Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Проведення часу за телевізором та у соціальних мережах

Якщо ви любите погортати стрічку в соцмережах перед сном, відкладіть телефон якнайшвидше! Світло, що випромінюється мобільними телефонами та телевізорами, пригнічує мелатонін і порушує циркадний ритм та гарний нічний сон.

Через поагний сон мозок потребує енергії та глюкози. А глюкоза це завжди багато калорій.

Також через дефіцит сну уповільнюється метаболізм, що і призводить до зайвої ваги.

Холодильник, фото techforhome
Холодильник, фото techforhome

Їжа перед сном

Проте головна причина набору ваги звичайно полягає у пізній вечері прямо перед сном. Під час сну організм намагається запасти енергію.

Калорії, спожиті перед тим, як лягти спати, не використовуються належним чином та відкладаються у вигляді жиру.

Нагадаємо, що дівчина 3 роки робила на день 10 віджимань і тепер її не впізнати: "Я ненавиділа…".

Раніше ми повідомляли, що ця звичка може коштувати здоров'ю: медики розповіли, чого не можна робити під час та одразу після їжі.