Любителів повалятися на дивані, егоїстів і бруднуль — хоч греблю гати.

З ким тільки не доводиться зустрічатися, жити і навіть одружуватися жінкам. Які риси та звички найогидніші, за версією жінок. Про це пише Blog Womantoday.

Лінь. Фото: Youtube
Лінь. Фото: Youtube

Егоїзм

Однією з головних слабкостей чоловіків є егоїзм. При цьому вони часто поводяться егоїстично, навіть не усвідомлюючи цього.

Психологи радять жінкам, яким попався егоїст, бути обережними та вдаватися до контрзаходів. Адже егоїзм призводить до нехтування партнером та сім'єю. Чи вам таке щастя, дорогі жінки?

Популярні новини зараз
Кому та які повістки будуть вручати до 15 листопада: особливості мобілізації, які мають знати всі Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Відчуття переваги

Якщо за фізичними характеристиками чоловік сильніший за жінку, це не означає, що він кращий. Крім сили існують десятки найважливіших аспектів. Стережіться таких чоловіків.

Гордість

Така характеристика відрізняє велику кількість чоловіків. Віра в те, що він завжди правий - те, чим вони часто грішать.

Зарозумілість - дуже погана вада, і єдиний спосіб вказати зарозумілому на його місце - це ізолювати його. Краще – подалі від себе.

Неохайність

Сварка. Фото: Youtube
Сварка. Фото: Youtube

Якщо чоловік думає, що дезодорант та освіжувач дихання "для дівчаток" у нього може бути лише одна партнерка - його рука.

Йдеться навіть не про епіляцію всього тіла (хоча волохата спина більше підходить ведмедеві, ніж людині), а про справжню гігієну і догляд за собою. Від такого неандертальця краще триматися подалі, адже звичка до гігієни прищеплюється змалку. А ви не мама і не вам його переучувати.

Прихильність до матері

Серед багатьох недоліків чоловіка - занадто тісний емоційний зв'язок із матір'ю. Такі чоловіки все життя шукатимуть жінку, що стане для них спідницею, під якою можна сховатися від "страшного світу".

Мамчині синки зазвичай не можуть упоратися з труднощами, і стають безпорадними перед найменшими негараздами.

Нагадаємо, ми писали, що "найогидніший приклад – Верховна Рада", – Мосейчук показала, чого навчають людей депутати.

Як повідомляв "Знай.ua" жінка перетворила старий Boeing 727 на шикарне гніздечко, такій домівці навіть Трамп позаздрить.

Також "Знай.ua" інформував, стюардеса назвала найогидніше місце на борту літака, чіпати це - протипоказано.