Нерідко ми зустрічаємо людей, які періодично можуть вразити своїми незрілими та дитячими вчинками, фразами.

Інфантильні люди — не погані чи небезпечні, але побудувати з ними серйозні стосунки чи домовитися про щось важливе практично неможливо. Через те, що вони всіляко можуть уникати конфліктів чи брати відповідальність.

Українці. Фото: скрін youtube
Українці. Фото: скрін youtube

"Це не я", "Це він зробив" — переважно говорять маленькі діти... хоча такі випадки спостерігаються і в дорослому житті. Людина просто хоче уникнути відповідальності за те, що сталося. Такі люди, ясна річ, зовсім не надійні.

Є ще така фраза, як "Я не знаю, що хочу робити", на яку, у цьому випадку, потрібно дивитися з кількох сторін. З одного з них - людина ще не "дозріла", з іншого - людина усвідомлює те, що не має ні найменшого розуміння, чим вона хоче займатися.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Ще одна дитяча фраза "Я цього не говорив", яку теж потрібно аналізувати з погляду того, як часто людина її використовує... і в яких ситуаціях. Він може робити це з метою обману, а може робити й у тому випадку, якщо він справді нічого не обіцяв.

Українці. Фото: скрін youtube
Українці. Фото: скрін youtube

Інфантильним людям так само знайома фраза "не знав, що це для тебе так важливо", тому що вони не звикли думати про інших... виключно про себе, виявляючи максимальний егоїзм.

Крім того, "ти мене про це не просив" і "я такий, який я є"... це говорить про те, що людина не сильно хоче змінюватися на краще, хоча може.

Нагадаємо, читають смс, перевіряють лайки та нюхають білизну: найревніші "купідони" за знаком Зодіаку

Як повідомляв "Знай.ua", тільцям - крута пригода, а Скорпіонам - весілля: хто зі знаків Зодіаку проведе ідеальне літо

Знай.ua писав, співати, любити і танцювати: найенергійніші тусовщики за знаком Зодіаку, навіть похмілля їх не налякає