Коли ми починаємо худнути, найскладніше зазвичай - це відмовитися від солодкого.

Звичайно ж, логічніше худнути, нічого не забороняючи собі і ївши все потроху, але коли ситуація екстрена, то доводиться вживати заходів. А як же відмовитися від солодкого, коли навколо все таке смачне? Ми розповімо вам про найдієвіші способи.

Таня Федорищева, схуднення. Фото: Знай.ua
Таня Федорищева, схуднення. Фото: Знай.ua

1. Зверніть увагу на емоційні тригери. Тяга до солодкого з'являється через голод. Часто такий потяг викликаний емоціями. Подумайте про те, коли у вас востаннє виникало бажання поїсти солодкого. Що ви відчували? Можливо, нудьгу, стрес, самотність, святкове піднесення чи занепокоєння?

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

2. Позначте тягу через стрес. Тяга до солодкого може бути викликана стресом. Стрес виробляє в організмі речовину під назвою кортизол, що є гормоном стресу. Кортизол пов'язаний з великою кількістю негативних впливів на організм від набору ваги до зниження імунної системи.

3. Розпізнайте, коли вам потрібний приплив енергії. Коли ви втомилися, ви шукаєте швидкий та легкий спосіб підвищити рівень своєї енергії. Цукор забезпечує тимчасовий приплив сил, але не триває довго. Частина побічного ефекту цукру в тому, що рівень енергії насправді після цього стане ще нижчим, оскільки це не стійке підвищення енергії.

4. Визначте гормональну тягу. У жінок потяг до солодкого може бути викликаний передменструальним синдромом, у зв'язку із зменшенням вироблення ендорфіну в організмі. Вживання цукру підвищує у мозку концентрацію хімічних речовин, відповідальних за добрий настрій.

5. З'їжте нормальну їжу. Якщо вам хочеться чогось солодкого, можливо, ви просто голодні? З'їжте нормальну, здорову їжу, це зменшить потяг до солодкого, викликаного зниженням рівня енергії. Коли ви вибираєте їжу для їди, віддайте перевагу здоровим продуктам, які забезпечать вас енергією.

Нагадаємо, що схуднути обіймаючись і обідаючи в компанії - реально: 5 лайфхаків на шляху до мрії.

Раніше ми повідомляли, що ця звичка може коштувати здоров'я: медики розповіли, чого не можна робити під час і одразу після їди.