Щоб покращити собі настрій та розрухати тіло під час так званої сидячої роботи, слід виконати одну вправу, яка виконується на стільці.

Щодня наш настрій залежить від безлічі різноманітних факторів – спілкування з оточуючими, обстановка в сім'ї, обов'язки на роботі. Проблеми та складні ситуації, з якими ми стикаємося, стають причиною поганого емоційного настрою, депресії та втоми.

Вправи для хребта. Фото: Youtube
Вправи для хребта. Фото: Youtube

Фізична активність сприяє активному виробленню ендорфінів – гормонів щастя. Якщо ви регулярно займаєтеся яким-небудь видом спорту, інтенсивне тренування допоможе скинути накопичену емоційну напругу і поліпшити настрій.

Прогин хребта

Вправи для хребта. Фото: Youtube
Вправи для хребта. Фото: Youtube

Популярні новини зараз
Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

1. Сядьте на стілець і покладіть долоні на коліна. Видихніть і розслабте тіло.

2. Підніміть передпліччя вгору, і стисніть руки (кисті) в кулаки на рівні плечей.

3. Разом з вдихом зробіть прогин, спрямовуючи груди і живіт уперед, а плечі і крижі назад. Голова має також перекинутися назад.

4. Затримайтеся на деякий час у цьому положенні, щоб відчути прогин.

Крижі – це трикутна кістка, що утворилася внаслідок зростання між собою п’яти хребців і з’єднує тазові кістки з хребтом.

Округлення спини

Вправи для хребта. Фото: Youtube
Вправи для хребта. Фото: Youtube

Округлення спини виконується разом із видихом. Передпліччя також знаходяться вгорі, а кисті стиснуті в кулаки.

Крижі і голову направляємо вперед, а спину округляємо. Підборіддя треба притиснути до верхньої частини грудей.

Вправа має виконуватися без надмірного напруження. Одне повторення включає прогин і округлення спини. Зробіть 5-15 повторень.

Вправу можна виконувати стоячи. У цьому разі у стартовому положенні ви повинні стояти рівно, а стопи будуть на ширині плечей.

Нагадаємо, ми писали, що худнути легко: дівчина скинула 45 кілограм після вагітності та розповіла як - змогла навіть 65-річна пенсіонерка.

Як повідомляв "Знай.ua" Ілона Гвоздьова вступила в перепалку з українцями: "Хочеться послати в ж...".

Також "Знай.ua" інформував, поласувати кавою стане дорогим задоволенням: ціни злетіли у всьому світі.