Для того, аби пральна машинка не стала причиною зайвих витрат, слід регулярно чистити її від забруднення та накипу.

Для цього можна використовувати дорогі препарати, а можна скористатися засобами для чищення, які не важко придбати в будь-якому продуктовому магазині.

Брудна пральна машина. Фото: Youtube
Брудна пральна машина. Фото: Youtube

Щоб позбавитися неприємного запаху, треба ретельно провітрювати відділення з барабаном. Також допоможе чищення, його слід проводити регулярно та досить часто. Наприклад кожне 5 прання робити в порожню, з додаванням певних препаратів.

Оцет і сода

Четверту частину чашки соди розчиніть у такій самій кількості води і залийте цю суміш у лоток для миючих засобів. При цьому в барабан машинки потрібно залити дві чашки спиртового білого оцту або звичайного 9%-го оцту. Після цього запустити цикл прання без речей, обравши режим з найдовшим часом і виставивши найвищу температуру.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Засоби для чищення пралки. Фото: Youtube
Засоби для чищення пралки. Фото: Youtube

Відбілювач

Налийте всередину барабана до 1 літра відбілювача і увімкніть найдовший режим прання. Температуру потрібно обрати найвищу. Але потрібно встигнути перед полосканням увімкнути паузу і залишити машинку на 1 годину. Після цього продовжити прання.

Засоби для чищення пралки. Фото: Youtube
Засоби для чищення пралки. Фото: Youtube

Коли цей цикл прання завершиться, потрібно запустити машинку у режимі швидкого прання за температури 30 градусів, щоб вимилися залишки засобу.

Лимонна кислота

Для профілактичного очищення знадобиться від 1 до 6 пачок лимонної кислоти. Яку саме кількість використовувати, варто обирати індивідуально, опираючись на розміри і ступінь забруднення пральної машини. Потрібно висипати лимонну кислоту у лоток для миючих засобів і запустити прання на найдовшому режимі і на максимальній температурі.

Засоби для чищення пралки. Фото: Youtube
Засоби для чищення пралки. Фото: Youtube

Якщо час від часу проводити профілактичне очищення, вам вдасться уникнути виникнення серйозних забруднень, накипу і неприємного запаху у машинці.

Нагадаємо, ми писали, що гості не зможуть застати вас зненацька: поради, які допоможуть завжди тримати ваш будинок у чистоті.

Як повідомляв "Знай.ua" скло, попіл та багато іншого: що не можна прибирати пилососом і коли краще взяти до рук віника.

Також "Знай.ua" інформував, як правильно їсти сало, щоб отримати з нього всю користь і не нашкодити організму: поради дієтолога.