Багато дівчат стикаються з тим, що зустрічаються з хлопцем 5-7-10 років і так і не чують заповітного "Вийдеш за мене заміж?".

Є також і ті, хто щоразу зустрічає на своєму шляху "не того" чоловіка, розлучається з ним та вирушає на пошуки наступного. Це все проблеми сучасних дівчат, які відчайдушно хочуть сім'ю, але все, що можуть-спостерігати, як подруги та знайомі приміряють колечко через кілька місяців або рік знайомства в той час, як самі вони можуть про таке тільки мріяти.

Чи існує секрет у тих жінок, хто примудряється швидко стати нареченою і чи можливо вийти заміж по клацанню пальця? Відразу ж відповімо – так. І мова зараз не йде про магічні пріорти, шантаж або ультиматуми.

Закохана пара, фото Знай.uа
Закохана пара, фото Знай.uа

Відома тарологиня Ольга "Майбах" порушила це питання у своєму блозі і дала дівчатам простий, надійний, а головне - дієвий спосіб зробити так, щоб чоловіки самі хотіли на вас одружитися.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Чому ти живеш з хлопцем вже 2 роки і не вийшла за нього? Чоловічий мозок більш конкретний: він ніколи не змінюватиме те, що працює. Якщо він бачить, що у вас і так стосунки схожі на шлюб, що він отримує від вас все , що може. Як ви думаєте, він з вами одружується?", - пише Ольга.

Ольга "Бельдам", таролог. Фото: beldam_tarot
Ольга "Бельдам", таролог. Фото: beldam_tarot

Сам факт штампу: ця заява на "моє". Це коли хлопець взагалі не хоче, щоб ви були ну ще хоч із кимось.

Самоцінність (бекграунд з ваших власних досягнень перед собою)
+ розставлені особисті межі (там, де ви пояснюєте, що якщо ми не розпишемося, він піде в ліс на болота)
+ емоційне підживлення (він має бути у вас зацікавлений)
+ усвідомлення переваг (він повинен розуміти, що сам факт шлюбу йому дасть бонуси, які він ніколи не отримає у відносинах).

= вийти заміж протягом місяця.

Таку формулу дає таролог всім дівчат.

Виходячи з цього існують і головні заборони у відносинах до шлюбу:
- не грати у сім'ю;
- не грати за дружину;
- Не давати все одразу.

Весілля, фото: скріншот з відео
Весілля, фото: скріншот з відео

Тобто, звичне для всіх дівчат "Поживу з ним, поготую йому їжу, випраю його речі і він побачить, яка я господиня" - найчастіше не працює, адже у хлопця вже є все те, що отримує чоловік у шлюбі та навіщо щось міняти?

Закохані, фото Знай.uа
Закохані, фото Знай.uа

Нагадаємо, що шипіти на гостей, ритися в лотку і не тільки: що не можна забороняти домашнім тваринам.

Раніше ми повідомили, що лише одна вправа швидко підготує ваше тіло до літа: жирок з живота втече миттєво.