Часто, на початку знайомства чи стосунків, жінці важко зрозуміти, а які ж почуття відчуває її обранець.

Одвічне питання "Кохає? Не любить?" засідає в голову і заважає спокійно спати, їсти і навіть дихати. Але, дівчата, не панікуйте! Існує 8 речей, які роблять по відношенню до жінки тільки по-справжньому закохані чоловіки.

Закохана пара, фото з вільних джерел
Закохана пара, фото з вільних джерел

1. Він уважно вас слухає

Що б там не говорили, а увага – це найвища форма поваги. Якщо у вашого партнера до вас є почуття - він уважно стежитиме за тим, що ви говорите, і намагатимемося зрозуміти, що ви хочете сказати. Якщо він цікавиться як у вас справи, про що ви думаєте, що вас турбує - можете бути впевнені, що він високо цінує вас.

2. Він сперечається з вами

Ви – люди. Траплятимуться моменти, коли ви не погодитеся один з одним. Те, що це відбувається - означає, що ваш чоловік теж переживає і не хоче від вас закриватися. Шукайте людину, яка зможе сказати вам правду, якою б гіркою вона не була, але в той же час йтиме на компроміс

Популярні новини зараз
"Всюди була кров": дівчині "відрізало" п'яту точку через нещасний випадок на човні, а той самий м'яз просто зник Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам
Показати ще

3. Він іде на жертви заради вашого щастя

У всьому має бути здоровий баланс. Зрештою у всіх бувають свої справи. Проте! Якщо ваш чоловік витрачає свій час і енергію на те, щоб бути з вами, коли у нього є інші справи (ну окрім найважливіших), то він точно вас любить.

4. Він бореться за ваше кохання

Він чудово розуміє, що стосунків без проблем не існує. Він завжди приходить на допомогу, ставати опорою та підтримкою. Він відкрито говорить про те, що йому пощастило з вами, і намагається зробити все, щоб ви розуміли, що ви – це головне у житті. Він завжди знаходить можливість зустрітися з вами або зателефонувати, щоб дізнатися, як у вас справи.

5. Він пишається вашими досягненнями

Він знає, що деякі моменти та події у вашому житті дуже важливі для вас. Якщо він поряд з вами в такі моменти, ми можемо вам значною мірою гарантувати, що він любить вас і хоче показати, що він завжди поруч, коли ви цього потребуєте.

6. Для нього ви виглядаєте красиво навіть у найважчі дні

Якщо це справді кохання, то йому буде неважливо - брудне у вас волосся чи чисте, у піжамі ви і без косметики чи "при параді". Для закоханого чоловіка його жінка завжди і так красива

7. Він піклується про вашу родину та друзів майже так само, як і ви

Він прислухається до деталей із життя ваших друзів. Коли ваші друзі або близькі люди поруч, він намагається спілкуватися з ними і, здається, дуже зацікавлений у тому, щоб потоваришувати з людьми, які важливі для вас.

8. Він не боїться бути вразливим

Коли на горизонті складна ситуація, він не боїться зустрінеться з нею віч-на-віч. Він візьме вас за руку, і ви РАЗОМ переступите свою зону комфорту, щоб РАЗОМ впоратися з усіма проблемами.

Закохана пара, фото Знай.uа
Закохана пара, фото Знай.uа

Нагадаємо, що шипіти на гостей, ритися в лотку і не тільки: що не можна забороняти домашнім тваринам.

Раніше ми повідомили, що лише одна вправа швидко підготує ваше тіло до літа: жирок з живота втече миттєво.