Є щонайменше 5 причин почати їсти сир на сніданок.

1 причина: це збалансований сніданок.

Сир сам собою вже збалансований продукт харчування, який до того ж легко засвоюється нашим організмом.

Сир складається з білка, жирів, лактози, ферментів та вітамінів. У своєму складі має лише 3% вуглеводів. До того ж сир добре сумісний з багатьма іншими продуктами.

2 причина: дієтичний препарат.

Жирність сиру – від 0 до 20%. Завдяки в його складі амінокислоті метіоніну він має ліпотропну дію, а це означає, що сир запобігає ожиріння. Метіонін також знижує рівень поганого холестерину у крові.

сир
сир

Популярні новини зараз
Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

3 причина: цілющі властивості.

Крім поліпшення роботи ШКТ, сир запобігає захворюванням серця, підшлункової, печінки та нирок. До того ж сприяє профілактиці недокрів'я, туберкульозу та атеросклерозу.

Сир добре підтримує активність мозку і позитивно впливає на зростання людини.

4 причина: сир - повноцінний білок.

У складі сиру від 14% до 18% молочного білку казеїну. Казеїн сам по собі добре збалансований та поживний. До того ж легко засвоюється та практично повністю перетравлюється нашим організмом.

5 причина: у складі сиру корисні мінерали.

Оскільки сир багатий на кальцій та фосфор, то при частому вживанні покращується стан зубів, нігтів, волосся, кісткової тканини та нервової системи. Крім високого вмісту кальцію, сир корисний тим, що в його складі практично немає речовин, які перешкоджають його засвоєнню.

У сиру, як і в інших продуктів, є норма споживання. Намагайтеся їсти не більше 200 г сиру в день, щоб він пішов вам на користь.

Нагадаємо, як обрати якісні та безпечні овочі без хімії: інструкція від Держпродспоживслужби

Раніше ми повідомляли про найкращі солодощі, які не тільки можна, а й треба їсти при схудненні: зайвих кілограмів можна не боятися.