Дивлячись у очі тварини, що просять, дуже важко відмовити, навіть якщо це на збиток господарям. З одного боку, таким чином легко розбалувати пухнастика, і тоді він виросте невихованим, але з іншого - це погано впливає на стосунки з твариною.

Є господарі, які дуже суворо ставляться до котів, забороняючи практично всі. Але є речі та дії, які необхідно дозволяти, адже тоді вдасться побудувати довірчі та комфортні стосунки з улюбленцем.

Кіт. Фото: скрін youtube
Кіт. Фото: скрін youtube

Сидіти на підвіконні

На підвіконні часто залишають рослини та вазони з квітами, тому забороняють там сидіти котам, проте цим їх можна серйозно образити. Варто пам'ятати, що тварини дуже люблять розглядати, що діється за вікном.

Застрибувати на коліна

Буває, що немає настрою спілкуватися і грати з твариною, але її в жодному разі не можна відштовхувати. Тоді кіт почуватиметься непотрібним.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Залазити на полиці та шафи

Тваринам подобається досліджувати нові місця, але якщо ви не хочете цього, встановіть їм ігрові настінні комплекси.

Котячий туалет, кадр з відео
Котячий туалет, кадр з відео

Ритися в лотку

Це шумно і дратує. Однак лаяти чи відучувати котів від цього – погана ідея. Врятувати ситуацію можна покупкою закритого лотка, спеціального килимка, а також засипати менше наповнювача.

Шипіти на гостей

Ви тільки пробудите в тварині ще більшу агресію, якщо почнете проганяти. Коли кіт у такому стані, до нього краще не підходити, а гостей відвести подалі, попросити не галасувати.

Нагадаємо, як уберегти від небезпеки ваших улюбленців у теплу пору року: поради ветеринарів

Раніше ми писали про те, що з пухнастого шару в стрункий вихованця: поради для схуднення вашого улюбленця