Так як діти контактують з м'якими іграшками, їх потрібно регулярно прати, але не всі вміють робити це правильно. При поганій обробці виріб може зовсім зіпсуватися, а ваше маля буде засмучене, тому важливо знати про правила.

Перед пранням м'яких іграшок слід ознайомитись із деякими особливостями. Не всі вироби можна закинути в барабан машинки зі звичайним порошком або гелем, деякі вимагають особливого прання та догляду.

Прання дитячих іграшок, кадр з відео
Прання дитячих іграшок, кадр з відео

Насамперед звертайте увагу на інструкції з прання, які вказані на ярлику виробу. Іграшки з відсіками для батарейок або дроту зовсім не можна прати, оскільки вода окислює такі елементи.

Ось стандартні рекомендації, якщо ви виявите, що ярлик з інструкціями зрізаний:

Популярні новини зараз
До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Найкраща температура води для іграшок - в межах 30-40 градусів. Для ручного прання можна використовувати господарське мило, щоб мінімізувати хімічну дію порошку. Але воно може залишати жовті плями, тому слід бути обережнішим.

У машинці обирайте делікатний режим, щоб тканина іграшки не зіпсувалася, а віджим зовсім не можна користуватися.

Речі після прання, фото wday
Речі після прання, фото wday

Нагадаємо, коли природа не нагородила, але хочеться: три секрети довгих вій без використання дорогої туші

Раніше ми писали про те, що освіжувач повітря своїми руками всього з двох інгредієнтів: справляється із завданням не гірше від магазинних аналогів.

Як повідомляв Знай.ua, не потрібно драїти до потемніння в очах: ​​як відмити чайник з нержавіючої сталі без особливих зусиль, простий лайфхак