У віддаленому хуторі на Тернопільщині живе всього 1 житель. Хутір вигода розташований у Борщівському районі. Тут живе Володимир Григорович Козоріз, який відчуває себе відмінно і випромінює оптимізм, пише газета “Вільне життя плюс”.

Незважаючи ні на що Володимир Григорович мріє, що в його хутір повернеться життя, так як тут така красива природа, блакитне небо і кришталево чисте повітря. Староста сусіднього села Туричего Роман Ільєв розповів, що, коли тут жили люди і в останні роки тут були ще 8 домогосподарств. Їх власники займалися збором грибів і ягід в лісах, тримали худобу, тримали Пасіки.

За словами старости цей хутір прославився завдяки легендарній зв'язковій УПА Марії Демків, яка померла у 2018 році на 96 році життя. На день народження до неї приїхала ціла делегація і вручила орден княгині Ольги 3 ступеня.

Володимир Козоріз веде господарство. У нього є корова, яку він регулярно веде на пасовище. Чоловік розповів, що вже багато років живе один, тому відвик від уваги. Він зазначає, що йому комфортно так жити, він перебуває в гармонії з природою. Володимир розповів, що любить дивитися в небо і слухати шум лісу, спів птахів. Це його заспокоює. Найголовнішим моментом він назвав відсутність тих, хто міг би його образити.

Популярні новини зараз
Катя Осадча показала танки, які виїхали на Майдан Незалежності: "Вже за півроку ці..." "Як їм не соромно?": абоненти скаржаться, що з рахунків "Київстару" щомісяця пропадають гроші – хоч по 5 гривень, але знімуть Гороскоп на квітень 2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємні сюрпризи Овнів, нове кохання Водоліїв та скиглення Скорпіонів Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..."
Показати ще

Володимир розповів і про те, як харчується. В основному в його раціоні борщі, каші, овочі та фрукти. Хліб він пече самостійно. Город вимагає багато уваги. Потрібно прополювати і рихлити землю. Тому багато часу йде на догляд за рослинами.

Незважаючи на віддаленість хутора Володимир активно стежить за подіями в країні і дивиться телевізор, користується мобільним телефоном і навіть голосує на виборах. Турбує його навіть тема війни на Сході. Він вважає, що політиці не виправдали довіри і не змогли зупинити бої.

До своєї добровільної ізоляції Володимир працював електриком на цукровому заводі в Борщеві. Коли той збанкрутував, то чоловік придбав будинок на хуторі вигода і залишився тут жити. У Борщеві живе його 87-річна мама. Вони часто підтримують зв'язок. Після цього Володимир розповів, що навіть не має пенсії, так як не ходив оформляти її і навіть не знає, де його трудова книжка. Він розповів, що після звільнення з заводу йому до стажу не вистачило кілька років, тому він не звернувся за пенсією.

Незважаючи ні на що Володимир вважає себе щасливою людиною, так як спокій – це найголовніша умова для щастя.

Нагадавши, Знай писав, що в Карпатах був виявлений Самотній чоловік.

Також Знай повідомляв, що в Чернігівській області виявили сім'ю, що живе в лісі.

Нещодавно Знай передавав, що в Карпатах загубилися туристи.