Побут космонавтів — це не тільки важливі космічні місії, але й маса забавних історій, які не обійшлися без алкогольних напоїв.

Є така історія, що перед запуском радянської орбітальної станції "Салют-7" в різні бортові апаратури були заховані туби з вірменським коньяком 25-річної витримки. Про місця цих "закладок" знало тільки обмежене коло осіб, яке періодично давало вказівки провести позачергову перевірку того чи іншого блоку. Таким чином, наземні спеціалісти, які відправляли корабель надовго в космос, боролися з можливими конфліктами між членами екіпажу.

Космонавт, pxhere

Втім, присутність міцних напоїв на борту викликає питання не стільки з тим, що нетверезі члени екіпажу можуть влаштувати на станції бешкет, скільки з заходами протипожежної безпеки. Всередині орбітального комплексу є чимало нагрівальних елементів, і якщо один з них потрапить убежавшая і відправилася у вільне плавання по станції крапелька спиртного, то не виключено пожежа.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Популярні новини зараз
"Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Нагадаємо, що харків'янин міг побувати в космосі до "першого польоту Юрія Гагаріна.

Як повідомляв портал "Знай.ua", читачам розкрили 5 страшних катастроф радянської епохи.

Також "Знай.ua" писав, що вплив мікрогравітації викликає розширення мозку.